ye-logo.v1.2

Прогноз погоди на 31 грудня: яким буде переддень Нового року

Суспільство 871
Новий 2021 рік зустрінемо без снігу
Новий 2021 рік зустрінемо без снігу. Фото: автора

Синоптики попереджають про погіршення видимості на дорогах.

Пограти в сніжки, покатати дітей на санчатах та кутати носи від морозу цієї новорічної ночі не вдасться – на усі ці розваги синоптики не дають жодної надії. По-справжньому зимової погоди не буде.

За прогнозами Українського гідрометеоцентру, 31 грудня, нагадуватиме весняний день. Хоч і похмурий, подекуди з невеличким дощем, проте з температурою до +5+7-ми удень та до 4-6 градусів тепла уночі.

Сайт «Синоптик» майже одностайний у своєму прогнозі з Українським гідрометеоцентром як за температурними показниками, так і з приводу можливих опадів. Також попереджає про погіршення видимості на дорогах.

Новорічна погода у більшості областей України буде весняною. Температура повітря у завершальний день 2020-го року очікується +5+7 градусів. Про це пише на своїй сторінці у фейсбуці синоптик Наталка Діденко. За її прогнозом, над Україною очікується циклон на ім'я Кіра.

«А де циклон - там і опади. Спочатку дощі, місцями з мокрим снігом, пройдуть 31-го грудня в західних областях України . На решті території без суттєвих опадів, максимум якась мряка. А впродовж ночі та дня 1-го січня 2021 року дощі просунуться вглиб країни і спати після зустрічі Нового року буде затишно - за вікном барабанитиме дощ. Вітер залишається рвучким, тому, не зважаючи на високу температуру повітря, закутуйте шию і не забудьте хоча б легку шапку», - радить Наталка Діденко.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую