ye-logo.v1.2

Чи підуть хмельницькі ринки на карантин

Суспільство 8195
Від п
Від п'ятниці, 8 січня, в Україні діятиме локдаун. Фото: з архіву

Ситуацію пояснили у міськраді.

Із 8 січня в Україні почнуть діяти нові обмежувальні заходи, спрямовані на зменшення поширення коронавірусної інфекції. Під ці обмеження підпадає робота деяких ринків міста Хмельницького.

Так, згідно з урядовою постановою, дозволена робота тих ринків, які реалізовують продовольчі товари, тобто продуктові. Ситуацію із речовим та господарськими базарами пояснив заступник Хмельницького міського голови Роман Примуш.

«Згідно із постановою уряду робота непродовольчих ринків заборонена. Це стосується і хмельницького речового ринку і ринку господарчих товарів на Старокостянтинівському шосе. Але за інформацією, яка відома нам, сьогодні має відбутись ще одне засідання уряду, де можуть розглядати питання  ринків у локдаун», - каже Роман Борисович.

За його словами, робота непродовольчих ринків була заборонена й у карантин вихідного дня. Тоді правоохоронці проводили перевірки на їх територіях.

«Ми не можемо заборонити приходити на ринок чи пересуватись там людям. Дехто приходив робити переоблік, прибирав у кіоску», - розповідає заступник міського голови.

Та додає, що на підприємців, які, наприклад, продавали чи отримували товари, або до них приходили люди за товаром за попередньою домовленістю, складали протоколи про порушення карантину.

Читайте також: Локдаун в Україні: уряд переглянув перелік деяких заборон

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую