ye-logo.v1.2

Сесія Хмельницької облради: звернення щодо підвищення тарифів (Запис ефіру)

Суспільство 4984
Головним завданням депутатів на позачерговій сесії облради стане розгляд звернення щодо підвищення тарифів
Головним завданням депутатів на позачерговій сесії облради стане розгляд звернення щодо підвищення тарифів. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Сьогодні, 15 січня, пройде позачергова сесія Хмельницької обласної ради.

Згідно з порядком денним, на розгляд депутатів буде запропоноване лише одне питання, заради якого й скликається позачергова сесія. Обласні обранці голосуватимуть за звернення до президента, Кабміну й Верховної Ради України щодо підвищення тарифів на електроенергію та природний газ.

У проєкті такого звернення вимагається скасувати підвищення тарифів на електроенергію та блакитне паливо, а також на їх розподіл. Зробити прозорим їх ціноутворення та привести їх до єдиного значення для всіх громадян. Також вимагається збільшити видатки з державного бюджету й залучити інвестиції для нарощування видобутку українського газу для потреб громадян.

Однак під час обговорення звернення до його тексту можуть бути внесені правки.

До речі, за подібні вимоги напередодні, 14 січня, проголосували й депутати Хмельницької міської ради. Також вони звернулися до представників центральної влади, щоб ті скасували січневий локдаун, а натомість повернулися до практики адаптивного карантину.

На підвищення тарифів зверненнями до органів центральної влади відреагували й інші громади Хмельниччини. Наприклад, 12 січня депутати Нетішинської міської ради наголосили на необхідності повернути пільговий тариф на електроенергію для споживачів, які проживають у 30-кілометрових зонах атомних електростанцій.

Отож, як голосуватимуть депутати Хмельницької облради за звернення щодо підвищення тарифів, ви можете побачити завдяки прямій трансляції від кореспондентів сайту «Є».

Дивіться прямий ефір:

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую