ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У МОН вважають необхідним повернути школярів за парти після локдауну

Суспільство 1614
Школярі можуть сісти за парти уже наступного тижня
Школярі можуть сісти за парти уже наступного тижня. Фото: з архіву

До кінця не відомо як навчатимуться діти після послаблення карантину.

Повернення учнів випускних 9-х та 11-х класів до повноформатного навчання є вкрай необхідним та важливим. Про це повідомляє Міністерство освіти та науки з посиланням на   Telegram-канал очільника відомства Сергія Шкарлета.

За його словами, вчителі мають перестороги з приводу відсутності очного спілкування з учнями. Також хвилюються батьки та школярі, які протягом поточного навчального року готуються до ЗНО та ДПА переважно в дистанційній формі.

«Після завершення посилених карантинних заходів, за сприятливої санітарно-епідемічної ситуації, учні випускних класів повернуться до змішаної форми навчання. В областях, де показники захворюваності на СOVID-19 будуть контрольованими, порушуватиму питання про повернення школярів 9-х та 11-х класів за парти», – зазначив Сергій Шкарлет.

Він додав, що МОН вивчає можливість повернення і учнів молодших класів до повноформатного навчання, за умови сприятливої санітарно-епідемічної ситуації.

«Вважаю, що принаймні молодші класи після завершення карантинних обмежень можуть повернутися до повноформатного навчання», – зазначив Міністр.

 Читайте також: Учні 9-х класів складатимуть ДПА у письмовій формі

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую