ye-logo.v1.2

Харківська трагедія: скільки інтернатів на Хмельниччині і в якому вони стані

Суспільство 1245
На Хмельниччині діють 27 інтернатів комунальної власності Хмельницької обласної ради
На Хмельниччині діють 27 інтернатів комунальної власності Хмельницької обласної ради. Фото: profiteh.ua

У зв’язку з трагедією у Харкові, в Україні перевірять законність усіх будинків соціального типу.

На Хмельниччині, за даними департаменту соціального захисту населення Хмельницької ОДА, функціонують 27 будинків-інтернатів для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю. Усі ці заклади — комунальна власність Хмельницької обласної ради.

Як повідомив сайту «Є» заступник директора департаменту соціального захисту населення Хмельницької ОДА Володимир Паламарчук, усі заклади в належному стані.

«Усі 27 закладів інтернатного типу в області щодо протипожежного стану, на належному рівні. Адже з обласного бюджету щорічно виділяються кошти на посилення протипожежного стану інтернатних установ», — зазначив Володимир Паламарчук і додав, що усі керівники інтернатних установ області додатково проінформовані стосовно посилення протипожежного стану установ.

В п’ятницю, 22 січня у Хмельницькій облдержадміністрації, відбулася нарада, під час якої заступник голови ОДА Сергій Тюрін наголосив, що необхідно провести роботу з виявлення приватних закладів, які надають соціальні послуги з проживанням, перевірити їх на предмет дотримання вимог протипожежної безпеки.

Як повідомив перший заступник начальника головного управління ДСНС в області Дмитро Бондар доповів, що в області функціонує 1842 об’єкти з масовим перебуванням людей, з них дошкільних навчальних закладів – 738, загальноосвітніх – 637, вищих навчальних закладів – 31, професійно-технічних закладів – 23, закладів інтернатного типу з нічним перебуванням людей – 15, гуртожитків – 102, закладів охорони здоров’я стаціонарного типу – 57, закладів соціального захисту – 36 (27 обласного підпорядкування, 3 місцевого та 6 приватної форми власності), торговельно-розважальних центрів – 63, готелів та хостелів – 142. Протягом останніх трьох років в окремих вищевказаних закладах виникло 23 пожежі.

Нагадаємо, 21 січня 2021 року у місті Харкові у приватній будівлі, переобладнаній під будинок для людей похилого віку, сталася пожежа. За попередньою інформацією, у приватному будинку проживали 33 особи похилого віку, 15 осіб загинуло, 11 надається медична допомога, інші розшукуються.

Сьогодні, 23 січня в Україні оголошено День жалоби у зв’язку з Харківською трагедією. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую