ye-logo.v1.2

Сьогодні в Україні оголошено день жалоби

Суспільство 850
В суботу, 23 січня в Україні оголосили День жалоби
В суботу, 23 січня в Україні оголосили День жалоби. Фото: unn.com.ua

День жалоби оголошено у зв'язку із загибеллю 15 осіб у будинку для літніх людей, який функціонував у Харкові.

У середу, 21 січня в Харкові в двоповерховому житловому будинку, переобладнаному під будинок для літніх людей виникла пожежа на другому поверсі. У будинку на момент пожежі перебувало 33 людини, 15 з них загинули, 11 постраждали. Про це повідомляє «Українська правда».

Правоохоронці вже затримали 4 людей, причетних до організації діяльності пансіонату для літніх людей. Їм готують повідомлення про підозру. Є 3 версії події.

В МВС кажуть, що врятувати 15 людей у пожежі не вдалося через швидке поширення вогню та фізичний стан осіб, які перебували на другому поверсі приватного геріатричного пансіонату.

На сайті Мінрегіону вказано, що пожежа сталася у приватній будівлі, переобладнаній під будинок для людей похилого віку. Приватний будинок не був облікований у Реєстрі надавачів соціальних послуг, відомості про його функціонування у Департаменті соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації відсутні.

На позачерговому засіданні Кабінету Міністрів доручили усім головам ОДА «здійснити роботу з виявлення приватних закладів, що надають соціальні послуги з проживанням, перевірки таких закладів за дотримання вимог щодо їх діяльності та вжиття відповідних заходів реагування». Також перевірятимуть законність функціонування усіх будинків для літніх людей, а також умови їх проживання.

Читайте також: У Хмельницькому, в мікрорайоні Дивокрай, горів будинок 
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую