ye-logo.v1.2

Кинув гроші на сидіння автомобіля: справу про спробу підкупити патрульного передали до суду

Суспільство 590
Аби уникнути адміністративної відповідальності, обвинувачений звернувся до патрульних із пропозицією надати їм неправомірну вигоду
Аби уникнути адміністративної відповідальності, обвинувачений звернувся до патрульних із пропозицією надати їм неправомірну вигоду. Фото: objectiv.tv

Водія маршрутного таксі ще у листопаді зупинили патрульні поліцейські.

Ще у листопаді минулого року працівники управління патрульної поліції зупинили водія маршрутного таксі у зв’язку із порушенням ним Правил дорожнього руху, повідомляє прокуратура Хмельницької області.

«Щоби не затримувати людей, які на той час перебували у транспортному засобі, чоловікові запропонували проїхати на кінцеву зупинку маршруту для складання протоколу за перевезення пасажирів у кількості, більшій ніж місць для сидіння. Аби уникнути адміністративної відповідальності, обвинувачений звернувся до патрульних із пропозицією надати їм неправомірну вигоду», — повідомляє прокуратура.

Незважаючи на відмову та попередження про кримінальну відповідальність, наполегливий чоловік дістав із своєї сумки грошові кошти в сумі 500 гривень та кинув їх на переднє сидіння автомобіля.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 1 ст. 369 КК України (пропозиція службовій особі надати їй неправомірну вигоду за невчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує таку вигоду, дій з використанням наданого їй службового становища). Обвинувальний акт водія за фактом пропозиції ним правоохоронцям неправомірної вигоди за непритягнення його до адміністративної відповідальності за порушення правил щодо карантину людей передано до суду.

Довідково: санкція ч. 1 ст. 369 КК України передбачає штраф від 17 до 68 тис грн або обмеження волі на строк від двох до чотирьох років, або  позбавлення волі на той самий строк. 

Читайте також: Хмельничанин «замінував» поліклініку, щоб перевірити… як швидко приїде поліція

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую