ye-logo.v1.2

Хмельницькі розвідники вчаться надавати медичну допомогу за натівським алгоритмом

Суспільство 739
Спецпризначенці під час занять з тактичної медицини за основу беруть натовський алгоритм надання допомоги
Спецпризначенці під час занять з тактичної медицини за основу беруть натовський алгоритм надання допомоги. Фото: armyinform.com.ua

У полку відбувались навчання.

  У межах курсу спеціальної підготовки тактики малих підрозділів, який триває в полку Сил спеціальних операцій ЗС України, що на Хмельниччині, військовослужбовці тренуються відповідно до стандартів НАТО. Як повідомляє інформаційне агентство Міністерства оборони України «АрміяINFORM», під час занять з тактичної медицини за основу беруть натовський алгоритм надання допомоги MARCH (Massive hemorrhage-Airways-Respiration-Circulation-Hypothermia) — сучасна система допомоги пораненому.

«Головна мета занять — підняти рівень воїнів-розвідників у процесі надання допомоги постраждалим від елементарних пошкоджень до важких поранень. Оскільки за специфікою своєї роботи спецпризначенці ССО тривалий час можуть перебувати десь далеко від бойових медиків, то програма їхнього навчання побудована так, як і у штатного медичного фахівця. Вони повинні вміти надавати допомогу від зупинки масивних кровотеч до проведення комплексу заходів, які здійснюють у разі поранення грудної клітини», - зазначає «АрміяINFORM».

Під час занять із тактичної медицини воїни-розвідники не лише враховують практику армійців країн-партнерів, а й ретельно застосовують досвід бойових дій на території Донецької та Луганської областей.

Читайте також:  Продовжує «воювати» у снах: історія одного із захисників Донецького аеропорту

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую