ye-logo.v1.2

За день на Хмельниччині виявили майже півтора десятка рибних правопорушень

Суспільство 1438
Матеріали справ готуються для передачі до судів за місцем скоєння правопорушення
Матеріали справ готуються для передачі до судів за місцем скоєння правопорушення. Фото: Хмельницького рибоохоронного патруля

Рибоохоронці конфіскували більше пів сотні заборонених знарядь лову.

На Хмельниччині продовжують виявляти чергові правопорушення природоохоронного законодавства. Як зазначають у пресслужбі Хмельницького рибоохоронного патруля, нещодавно інспектори протягом однієї доби виявили 14 таких порушень, з них сім вважають грубими. Також цього ж дня було складено два протоколи за порушення правил рибальства, ще два - за незаконне придбання чи збут водних біоресурсів та оформлено три акти виявлення та вилучення безгосподарського майна.

«Протягом одного дня рибпатрульні вилучили 54 одиниці заборонених знарядь лову. Довжина сітних знарядь лову склала 201 метр. Сума збитків, завданих рибному господарству, становить 1 700 гривень», - йдеться у повідомленні.

Серед зафіксованих порушень – випадки, коли інспектори викрили трьох людей, які ловили рибу забороненими знаряддями – екранами. Інциден стався на річці Студениця в селі Міцівці Кам’янець - Подільського району Хмельницької області. Загалом порушники нало вили 65 карасів сріблястих. Збитки, завдані водним біоресурсам, становлять 1 105 гривень.

«Згодом рейдова група зафіксувала ще чотири аналогічні порушення. Усі випадки сталися на річці Студениця, поблизу села Міцівці Кам’янець. Порушники здійснювали незаконний вилов забороненими знаряддями – сітками та екранами. У трьох випадках рибоохоронцям вдалось попередити порушення. Але у одного чоловіка у сітці виявили 35 екземплярів карася сріблястого», - додають рибоохоронці.

На осіб складено адмінпротоколи за частиною 4 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Матеріали справ готуються для передачі до судів за місцем скоєння правопорушення.

Того ж дня під час рейдів на ринках області задокументували два випадки продажу риби без документів. Із порушеннями торгували у Ярмолинцях Хмельницького району. Громадяни продавали 84 кілограма карася сріблястого.

На осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення за статею 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення .

Також на двох осіб складено протоколи за знаходження із забороненими знаряддями лову (сітними екранами) у прибережно-захисній смузі річки Студениця.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую