ye-logo.v1.2

Департамент соціального захисту населення Хмельницької ОДА отримав нового керівника

Суспільство 2095
До виконання нових посадових обов'язків Ірина Ковальчук приступить 28 січня
До виконання нових посадових обов'язків Ірина Ковальчук приступить 28 січня. Фото: з архіву редакції

Директоркою департаменту призначили колишню очільницю міської комунальної установи.

Сьогодні, 27 січня, на сайті Хмельницької облдержадміністрації опублікували розпорядження про призначення нової директорки обласного департаменту соціального захисту населення. Нею стала Ірина Ковальчук. Відповідне розпорядження голова облдержадміністрації Сергій Гамалій підписав напередодні, 26 січня.

Згідно з текстом розпорядження, Ірину Ковальчук призначили директоркою департаменту соціального захисту населення Хмельницької ОДА. Нові посадові обов’язки вона почне виконувати з 28 січня. З того ж дня їй буде надано п’ятий ранг державного службовця.

«Контракт з нею укладено на період дії карантину та до дня визначення переможця за результатами конкурсного відбору», — зазначено у розпорядженні. 

Нагадаємо, раніше Ірина Іванівна була депутаткою попереднього скликання Хмельницької міськради, а також донедавна з 2013 року працювала директоркою міського територіального центру соціального обслуговування. З цієї посади Хмельницький міський голова Олександр Симчишин звільнив Ірину Ковальчук 21 січня. А на її місце він призначив Дмитра Старцуна.

Фактично Ірина Ковальчук претендувала очолити обласний департамент ще наприкінці минулого року. Про це свідчить опублікована нею 29 грудня електронна декларація кандидатки на цю посаду.

Також нагадаємо, обласний департамент соціального захисту працює без директора з червня минулого року. Тодішній голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет звільнив Світлану Лукомську, яка очолювала департамент з грудня 2012 року.

Читайте також: Хто може очолити Державний архів Хмельницької області

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую