ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Обласний департамент соцзахисту може очолити колишня депутатка Хмельницької міськради

Суспільство 2026
Ірина Ковальчук поки що очолює міський територіальний центр соціального обслуговування
Ірина Ковальчук поки що очолює міський територіальний центр соціального обслуговування. Фото: з архіву редакції

Вона опублікувала декларацію кандидата на посаду, але офіційного розпорядження поки немає.

У департаменті соціального захисту населення Хмельницької облдержадміністрації має з’явитися нова директорка. На цю посаду претендує Ірина Ковальчук, яка нині очолює Хмельницький міський територіальний центр соціального обслуговування, а раніше була депутаткою міськради.

Наразі на сайті Хмельницької облдержадміністрації відсутні розпорядження чи будь-яка інша офіційна інформація про майбутнє призначення Ірини Ковальчук директоркою департаменту соціального захисту населення. Однак на можливість її призначення вказує опублікована нею 29 грудня 2020 року електронна декларація кандидатки на посаду.

Ще раніше, 4 грудня, вона подала декларацію перед звільненням з посади директорки міського територіального центру соціального обслуговування. Втім, розпорядження про її звільнення теж немає.

Коротко про чиновницьке минуле Ірини Ковальчук

Робота у структурних підрозділах облдержадміністрації для Ірини Іванівни не є новим досвідом. Згідно з її біографічною довідкою на сайті Хмельницької міськради, з 1993 року до 1996-го вона працювала спершу головною спеціалісткою, а згодом — начальницею відділу комітету економіки Хмельницької ОДА. Після кількох років роботи в аудиторських фірмах, з 2005-го до 2006 року вона була начальницею головного управління економіки ОДА.

А впродовж 2006-2012 років Ірина Ковальчук працювала заступницею попереднього Хмельницького міського голови Сергія Мельника. У січні 2013-го Ірину Іванівну міський голова призначив начальницею територіального центру соціального обслуговування. На цій посаді вона працює й досі.

Читайте також: Симчишин звільнив директора «Електротрансу»

Щодо політичного минулого, то Ірина Ковальчук на місцевих виборах 2015 року була обрана депутаткою Хмельницької міської ради. Тоді вона, хоч і була безпартійною, балотувалася від осередку партії «Блок Петра Попрошена «Солідарність». У квітні 2018-го вона полишила ряди однойменної депутатської фракції та стала позафракційною.

Крім того, Ірина Іванівна є співзасновницею місцевої громадської організації «Дія громади».

Статки та доходи Ірини Ковальчук: огляд електронної декларації

Якщо декларація Ірини Ковальчук як кандидатки на посаду охоплює 2019 рік, то декларація перед звільненням стосується проміжку часу з 1 січня до 30 листопада 2020-го. Власне останню кореспонденти сайту «Є» й вирішили розглянути.

Нерухомість. З 2018 року Ірина Іванівна володіє квартирою у Хмельницькому площею 42,5 квадратних метра. Також вона задекларувала 50 відсотків права власності на ще дві квартири в обласному центрі площами 56,5 «квадратів» і 56,5 «квадратів», набутими у 1998 та 2015 роках. Кому належить інша частка прав власності, у декларації не вказано.

Автотранспорт. Вона задекларувала автомобіль марки «Opel Vectra» 2008 року випуску, набутий у власність у 2009-му.

Доходи та грошові заощадження. Торік Ірині Іванівні за роботу директоркою міського територіального центру соціального обслуговування нарахували 206 тисяч 659 гривень зарплатні. Також вона задекларувала 79 тисяч 464 гривень пенсії та загалом 17 тисяч 92 гривні банківських відсотків.

Загалом на банківських рахунках Ірина Ковальчук торік зберігала 233 тисячі 683 гривні.

Нагадаємо, обласний департамент соціального захисту працює без директора з червня минулого року. Тодішній голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет звільнив Світлану Лукомську, яка очолювала департамент з грудня 2012 року.

Додамо, що наприкінці травня 2020 року правоохоронці затримали посадовця департаменту соціального захисту населення Хмельницької ОДА, який вимагав у місцевого жителя одну тисячу доларів США хабаря.

Читайте також: Кабмін погодив призначення двох заступників голови Хмельницької ОДА

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую