ye-logo.v1.2

Симчишин призначив нового директора центру соціального обслуговування

Суспільство 3691
До цього Дмитро Старцун очолював міський центр соціальної підтримки та адаптації
До цього Дмитро Старцун очолював міський центр соціальної підтримки та адаптації. Фото: з архіву редакції

Колишню очільницю терцентру міський голова звільнив на підставі поданої нею заяви.

У Хмельницькому міському територіальному центрі соціального обслуговування, що на вулиці Перемоги, 7-А, відбулося зміна керівництва. Міський голова Олександр Симчишин підписав розпорядження про звільнення Ірини Ковальчук з посади директорки цієї комунальної установи. Натомість на її місце було призначеного нового керівника. Обидва розпорядження Олександра Симчишина були опубліковані сьогодні, 21 січня.

Згідно з текстом першого розпорядження, колишню депутатку Хмельницької міської ради Іринку Ковальчук звільнено з посади директорки територіального центру соціального обслуговування. Підставою стала подана Іриною Іванівною заява.

Нагадаємо, цю комунальну установу Ірина Ковальчук очолювала зі січня 2013 року. Нині вона претендує на посаду директорки департаменту соціального захисту населення Хмельницької облдержадміністрації. Про це свідчить опублікована наприкінці грудня електронна декларація кандидата на цю посаду. Втім, поки що на сайті Хмельницької ОДА не опубліковано розпорядження про призначення Ірини Іванівни.

До теми: У Хмельницькому збудували центр для людей, які потребують цілодобового догляду

Натомість міський територіальний центр соціального обслуговування очолить Старцун Дмитро Миколайович. Його Олександр Симчишин призначив директором за результатами конкурсу, проведеного 15 січня. До виконання своїх обов’язків Дмитро Миколайович приступить завтра, 22 січня.

До цього часу Дмитро Старцун працював директором Хмельницького міського центру соціальної підтримки та адаптації, що на вулиці Житецького, 22. За інформацію ресурсу «YouControl», він обіймав цю посаду зі січня 2017 року.

Нагадаємо, цього місяця Олександр Симчишин також звільнив Віктора Паламарчука з посади директора комунального підприємства «Електротранс».

Читайте також: Нові тарифи на тепло для Хмельницького та Кам’янця-Подільського: опубліковано проєкт змін

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую