ye-logo.v1.2

Голова Хмельницької ОДА звільнив очільницю департаменту соцзахисту

Суспільство 4027
Світлану Лукомську звільнили
Світлану Лукомську звільнили. Фото: з архіву

Світлана Лукомська більше не очолюватиме обласний соцзахист.

Хмельницький обласний департамент соціального захисту населення залишиться без керівника. Учора, 11 червня, голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет підписав розпорядження про звільнення Світлани Лукомської. Про це йдеться у відповідному розпорядженні.

"Звільнити 15 червня 2020 року Лукомську Світлану Іванівну з посади директора Департаменту соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації за угодою сторін. Підстава: заява Світлани Лукомської 9 червня 2020 року, лист Міністерства соціальної політики", - йдеться у тексті документу.

Задовго до звільнення, у березня, Світлана Іванівна прозвітувала перед НАЗК про власні доходи за 2019 рік. Згідно із декларацією, у її власності земельна ділянка у селі Наркевичі Волочиського району та придбаний у 2019 році за 655 800 гривень легковик «Mazda 3» того ж року випуску.

На посаді очільниці департаменту посадовиці нарахували 352 619 гривень зарплати, ще 51 284 гривні мала пенсії. Також декларує 219 гривень гонорарів від Хмельницького центру перепідготовки кваліфікації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств та 1 750 гривень виплат від профспілкових органів. Окрім того, торік Світлана Лукомська взяла кредит в розмірі 262 320 гривень, ще 8 000 доларів мала готівкових збережень.

Чоловік, Андрій Лукомський, зідно із декларацією дружини, має земельну ділянку та садовий будинок в селі Олешин Хмельницького району, квартиру та частку власності кафе-магазину в обласному центрі. Його дохід від зайняття підприємницькою діяльністю у 2019 році склав 1 111 604 гривні та 72 741 гривню мав пенсії.

Нагадаємо, Світлана Іванівна на посаді директора обласного департаменту соцзахисту перебувала з грудня 2012 року. 

Скрін копії розпорядження, наданого сайту "Є" Хмельницькою ОДА.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую