ye-logo.v1.2

«Пакунок малюка»: які пологові Хмельниччини отримають їх першими

Суспільство 2458
 Розпочато доставку “пакунків малюка” в регіони
Розпочато доставку “пакунків малюка” в регіони. Фото: із фейсбуку Yevheniya Kravchuk

Постачання очікують до 1 лютого.

В Україні розпочали доставляти «пакунки малюка» по регіонах. Частина областей уже їх отримала. На Хмельниччині очікують постачання 295 пакунків до кінця січня. Про це повідомив начальник управління соціальних гарантій, компенсацій, моніторингу пільгового забезпечення та у справах сім'ї обласного департаменту соцзахисту Вадим Маруняк.

«Пакунки їдуть з Києва. Обласний департамент соцзахисту їх не закупляв і не проплачував, як то було раніше. Ми надіслали у Мінсоцполітики потребу на січень та лютий - 1 414 пакунків. До 1 лютого у Хмельницьку область мають доставити 295 пакунків», - додав Вадим Маруняк.

За його словами, найближчі дні ці пакунки мають завезти у міста Летичів, Кам'янець-Подільський, Волочиськ, Ярмолинці, Чемерівці, Дунаївці, Деражня, Віньківці. Доставлять їх у пологові та деякі відділи соцзахисту.

«Ті, хто не отримає пакунок у пологовому будинку, має звернутись до найближчого відділу соціального захисту населення. Якщо цієї натуральної допомоги не буде у соцзахисті упродовж місяця, то батьки можуть звернутися за компенсацією», - додав Вадим Дмитрович.

Нагадаємо, що з 1 липня 2021 року батьки зможуть вибрати, отримати допомогу у вигляді пакунку чи оформити грошову компенсацію за нього.

  Читайте також:  «Пакунок малюка» монетизували: як оформити допомогу жителям області

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую