ye-logo.v1.2

Продала шкарпетки під час локдауну: у Полонному судили підприємицю

Суспільство 3685
Суд вирішив, що правопорушення жінки є малозначущим
Суд вирішив, що правопорушення жінки є малозначущим. Фото: ілюстративне pixabay.com

Жінка пояснила, що продала лише одну пару шкарпеток на прохання знайомої.

Нещодавно Полонський районний суд визнав місцеву жительку винною у порушенні правил посиленого карантину, який діяв з 8 до 24 січня. Причиною став продаж фізичною особою-підприємцем товару, непередбаченого постановою Кабміну. Однак суд все ж вирішив не накладати на жінку штраф. Про це свідчить постанова, винесена 26 січня.

За її текстом, працівники поліції зафіксували правопорушення у Полонному 16 січня. Вони встановили, що в одному з магазинів на вулиці Лесі Українки підприємець здійснює торгівлю групою промислових товарів. Це є порушенням постанови Кабміну, яка визначала обмеження під час дії локдауну з 8 до 24 січня.

Тому на жінку правоохоронці склали протокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей).

Під час розгляду справи жінка підтвердила, що вона є фізичною особою-підприємцем. Вона пояснила, що того дня переносила ящик з товарами від автомобіля до магазину. У цей час до неї підійшла знайома та попросила продати їй пару шкарпеток, що вона й зробила.

Також жінка переконувала суд, що більше ніяких товарів не продавала. Навколо неї не було скупчення людей, тому будь-якої шкоди суспільству не завдала. Просила не застосовувати до неї штрафних санкцій, оскільки це буде надмірним тягарем для неї.

Таким чином Полонський районний суд визнав місцеву жительку винною у порушенні правил карантину. Але постановив звільнити її від адміністративної відповідальності, обмежившись усним зауваженням, адже вбачає її правопорушення малозначущим.

Наразі ця постанова не набула остаточної законної сили, адже може бути оскаржена впродовж десяти днів з дати її винесення.

Читайте також: Жителя Хмельницького району судитимуть за шахрайське заволодіння автомобілями

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую