ye-logo.v1.2

На Хмельниччині дві «швидких» застрягли у снігових заметах

Суспільство 1164
Минулої доби надзвичайники здійснили понад півтора десятка виїздів, аби допомогти вибратися зі снігового полону людям на автівках
Минулої доби надзвичайники здійснили понад півтора десятка виїздів, аби допомогти вибратися зі снігового полону людям на автівках. Фото: km.dsns.gov.ua

Допомагали вибратися автівкам зі снігів рятувальники.

Рятувальники Хмельниччини продовжують ліквідовувати наслідки снігопаду. Так, минулої доби надзвичайники здійснили понад півтора десятка виїздів, аби допомогти вибратися зі снігового полону людям на автівках.

Зокрема, відбуксирували зі снігового замету карету швидкої медичної допомоги, яка транспортувала потерпілого та застрягла в сніговому заметі на автодорозі поблизу села Губча Старокостянтинівського району. Допомагали вибратися зі снігу і швидкій, що поверталась з виклику та застрягла в сніговому заметі поблизу села Кадиївка Ярмолинецького району.

Загалом, рятувальники відбуксирували 11 одиниць техніки, з яких 4 вантажівки, 5 легкових автомобілів та 2 карети «швидких», у яких перебували 17 людей.

Також, інженерна техніка ДСНС Хмельниччини продовжує працюватиа на найскладніших ділянках місцевих доріг Хмельницького району для відновлення транспортного сполучення.

Зокрема, рятувальники «пробивали» дороги до сіл Видрові Доли, Лісові Гринівці, Пашківці, Велика Калинівка, Черепова та Черепівка Хмельницького району. Загалом було прочищено 78 кілометрів доріг.

Читайте також: Під час пожежі в будинку на Красилівщині виявили тіла двох людей.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую