ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Які країни увійшли до «червоної» та «зеленої» зон: перелік

Суспільство 1866
МОЗ оновило список країн "червоної" та "зеленої" зон
МОЗ оновило список країн "червоної" та "зеленої" зон. Фото: автора

МОЗ знову оновило список.

Міністерство охорони здоров’я оновило список країн «червоної» та «зеленої» зон. Перелік держав зі значним поширенням COVID-19 актуальний з 19 лютого.

Як пише «Українська правда», до «червоної» зони належать країни з вищим, аніж в Україні (148,4), показником захворюваності на COVID-19 на 100 тисяч населення за останні два тижні.

«Усі прибулі до України з «червоної зони» зобов'язані або піти на 14 днів на ізоляцію, або впродовж доби здати ПЛР-тест, або приїхати на територію України вже з готовими результатами тестування, зробленого не пізніше як за 48 годин до моменту перетину кордону. Іноземці при в'їзді повинні мати поліс медичного страхування», - йдеться у повідомленні.

До цієї зони увійшли 71 країна (минулого разу було 80 країн). До першої десятки потрапили Чорногорія, Чехія, Ізраїль, Сан-Марино, Монако, Андорра, Сейшели, Естонія, Словенія, Сент-Люсія. також у цьому списку Іспанія, Албанія, ОАЕ, Франція, Італія, Австрія, Польща, Угорщина, Грузія, Румунія, Болгарія та інші.

Для України «позеленіли» Німеччина, Хорватія та Канада, які раніше були «червоними». У  «зеленій» зоні також Греція, Туреччина, Норвегія, Японія, Індія, Єгипет, Танзанія, Китай та інші.

Читайте також: Коронавірус на Хмельниччині: ситуація станом на 21 лютого

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую