ye-logo.v1.2

В Україні третя хвиля коронавірусу — прем’єр про можливе запровадження локдауну

Суспільство 3195
Прем
Прем'єр-міністр припускає виникнення нових хвиль коронавірусу. Фото: ілюстративне freepik.com

Денис Шмигаль наголошує, що українці мають сумлінно ставитися до нинішніх карантинних обмежень.

Наразі в Україні триває адаптивний карантин з поділом областей на «кольорові» зони епідеміологічної небезпеки. Однак через зростання захворюваності на коронавірус знову нависла загроза запровадження локдауну. Про це сьогодні, 4 березня, під час пресконференції заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Очільник уряду розповів, за яких умов буде можливе повернення до посиленого карантину.

За словами Дениса Шмигаля, в Україні розпочалася третя хвиля пандемії коронавірусу. Це підтверджує статистика. Наразі найвищий «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки запроваджений на території Івано-Франківської, Чернівецької та Житомирської областей. У них вже діють карантинні обмеження подібні до локдауну. Невдовзі у «червоній» зоні, якщо не покращиться ситуація, можуть опинитися Вінницька, Закарпатська й Тернопільська області.

«Якщо більшість областей потрапить у «червоні» зони, скоріш за все доведеться повертатися до моделі локдауну, який вже запроваджувався в Україні. Дуже не хотілося б цього робити — суспільство та окремі галузі економіки виснажені такими обмеженнями. Тому хочу звернутися до громадян: коронавірус нікуди не дівся та є у всьому світі», — зазначив Денис Шмигаль.

До теми: Коли Хмельниччина може перейти у «помаранчеву» зону карантину

Він додав, що не скаже точної відповіді, чи буде в Україні локдаун чи ні. Щоб не допустити цього, максимально використовуватимуть потенціал адаптивного карантину. Однак, якщо буде загроза перевантаженню медичної системи, Україна зробить як решта європейських країн.

Очільник уряду розповів, що для реальної протидії коронавірусу необхідно продовжувати вакцинацію. Щоб завершити кампанію щеплення у всьому світі, необхідно два роки. Тому впродовж цього часу люди залишаються актуальними: масковий режим, дезінфекція рук і соціальна дистанція.

До теми: Як записатися на вакцинацію від коронавірусу

«Можливо надалі буде й четверта, п’ята хвилі коронавірусу. Цього не потрібно виключати. Тому потрібно берегти себе і близьких. Суспільства, які мають високий рівень свідомості щодо обмежень, з якими потрібно пережити, легше пройдуть нові хвилі коронавірусу», — наголосив Денис Шмигаль.

Читайте також: У Хмельницькій інфекційній лікарні розповіли про побічні ефекти у вакцинованих працівників

Коментарі:

Віталій Українець 05.03.2021 20:37

до 30% отримують зараження COVID19 ,випадкові паціенти які вже лікуються від інших хвороб на стаціонарах! Паціенти заражені короною в лікарнях через через суди мають вимагати повернення коштів у держави!

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую