ye-logo.v1.2

Жителі Хмельниччини не зможуть дістатися залізницею до ще двох областей

Суспільство 3592
Продаж квитків на потяги до Чернівецької та Житомирської областей припинять з 00:00 7 березня
Продаж квитків на потяги до Чернівецької та Житомирської областей припинять з 00:00 7 березня. Фото: ілюстративне з фейсбуку Укрзалізниці

Укрзалізниця невдовзі зупинить продаж квитків через посилення карантину в двох сусідніх регіонах.

На території Чернівецької та Житомирської областей вже почав діяти «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки. Таке рішення прийняли члени державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій через зростання захворюваності на коронавірус. Тому сьогодні, 3 березня, пресслужба АТ «Укрзалізниця» анонсувала припинення продажу квитків у ці регіони та у зворотному напрямку.

За її інформацією, продаж квитків на потяги до Чернівецької та Житомирської областей і у зворотному напрямку Укрзалізниця припинить з 00:00 7 березня. Тоді ж буде обмежена висадка пасажирів на території цих регіонів. Попередньо такі правила діятимуть до 12 березня або до завершення посиленого карантину.

«Однак на територію цих областей залізницею без перешкод можна дістатися до 6 березня включно. Також майбутні обмеження щодо висадки пасажирів не поширюватимуться на людей, чиї потяги вирушили до 00:007 березня», — зазначили у пресслужбі АТ «Укрзалізниця».

На офіційному порталі Кабміну зазначають, що «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки та передбачені ним заборони на території Чернівецької області почали діяти з 00:00 1 березня. А на території Житомирської області — з 00:00 3 березня.

Нагадаємо, «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки також діє на території Івано-Франківщини. Продаж квитків на потяги, які прямують у цю область та у зворотному напрямку, Укрзалізниця припинила з 26 лютого до 12 березня.

А у Хмельницькій області поки що діє «жовтий» рівень епідеміологічної небезпеки.

Читайте також: Коли Хмельниччина може перейти у «помаранчеву» зону карантину

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую