ye-logo.v1.2

Україна оновила список країн «зеленої» та «червоної» зони

Суспільство 1198
МОЗ залишив у
МОЗ залишив у "червоній зоні" всіх європейських сусідів України, крім Румунії. Фото: з архіву

Дані актуальні станом на 5 березня.

Міністерство охорони здоров'я України оновило список країн «червоної» та «зеленої» зон станом на 5 березня 2021 року. Як повідомляє «Уніан», у порівнянні з попереднім тижнем, до «червоної» зони повернулися Болгарія та Кіпр, тоді як до «зеленої» перемістилися Аргентина, Велика Британія, Ірландія, Катар, Панама, Парагвай та Португалія.

«Щодо популярних туристичних країн ситуація наступна: в «зеленій» зоні перебувають Грузія, Домініканська Республіка, Єгипет, Марокко, Мексика, Таїланд, Танзанія, Туніс, Туреччина, Хорватія та Шрі-Ланка, тоді як Албанія, Болгарія, Мальдіви, ОАЕ, Сейшельські острови та Чорногорія поки «червоні», - йдеться у повідомленні видання.

Станом на 5 березня до «червоної» зони потрапили 54 країни (тижнем раніше їх було 61), серед яких в тому числі: Австрія, Албанія, Андорра, Бельгія, Болгарія, Бразилія, Естонія, Ізраїль, Іспанія, Італія, Йорданія, Кіпр, Латвія, Ліван, Литва, Люксембург, Мальдіви, Мальта, Монако, Молдова, Нідерланди, ОАЕ, Перу, Північна Македонія, Польща, Сан-Марино, Сейшельські острови, Сербія, Словаччина, Словенія, США, Угорщина, Уругвай, Франція, Чилі, Чехія, Чорногорія, Швеція та інші.

«Після повернення з країн «червоної» зони українці мають піти на самоізоляцію із застосуванням додатку «Дій вдома». Дострокове припинення самоізоляції можливе після отримання негативного ПЛР-тесту. Для в’їзду в Україну всім іноземцям потрібний страховий поліс, що покриває лікування Covid-19. Обсервації не підлягають особи, що прибули з країн «червоної» зони, якщо вони мають негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який проведено не більш як за 48 годин до перетину кордону України», - йдеться у повідомленні.

До «зеленої» зони потрапили Україна та ще 139 країн, серед яких в тому числі: Австралія, Азербайджан, Аргентина, Білорусь, Болівія, Боснія і Герцеговина, Велика Британія, Вірменія, Греція, Грузія, Данія, Домініканська Республіка, Єгипет, Зімбабве, Індія, Індонезія, Іран, Ірландія, Ісландія, Казахстан, Канада, Катар, Кенія, Киргизстан, Китай, Кіпр, Колумбія, Куба, Ліхтенштейн, Мадагаскар, Марокко, Непал, Німеччина, Нова Зеландія, Норвегія, Оман, Пакистан, Панама, Парагвай, Португалія, Республіка Корея, Румунія, Саудівська Аравія, Сінгапур, Таїланд, Туніс, Туреччина, Фінляндія, Хорватія, Швейцарія, Шрі-Ланка, Японія та інші.

 Читайте також: Хмельниччина перейшла в «помаранчеву» зону

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую