ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому попрощалися зі заслуженим журналістом України

Суспільство 1437
Серце Йосипа Івановича зупинилося на 78 році життя
Серце Йосипа Івановича зупинилося на 78 році життя. Фото: з фейсбуку

Колишні колеги Йосипа Івановича кажуть, що він був чуйною людиною та мудрим керівником.

Сьогодні, 10 березня, на території міського кладовища «Шаровечка» в останню путь провели Йосипа Ядуху — заслуженого журналіста України та колишнього головного редактора газети «Подільські вісті». Серце Йосипа Івановича зупинилося 8 березня на 78 році життя.

Народився Йосип Ядуха 17 серпня 1943 року в селі Вербка-Мурована Ярмолинецького району. Свій журналістський шлях розпочав з роботи кореспондентом у віньковецькій газеті «Сільські новини». Далі його запросили працювати в обласну газету «Радянське Поділля», яка з 1992 року перетворена у «Подільські вісті».

Йосип Ядуха очолював «Подільські вісті» з 1993 року аж до 2014-го. У 2012-му його обирали головою Хмельницької обласної організації Національної спілки журналістів України. Однією з найвищих відзнак Йосипа Івановича стало надане йому президентом почесне звання «Заслужений журналіст України».

Спогадами про Йосипа Івановича з кореспондентами сайту «Є» поділився його колишній колега, нинішній очільник обласної організації Національної спілки письменників України Петро Маліш. За його словами, з Йосипом Ядухою у «Подільських вістях» він пропрацював сім років. Для нього Йосип Іванович запам’ятався як чуйна людина з великим серцем і мудрий керівник. Свого часу він зробив не лише значний внесок у розвиток газети, а й у виховання молодих журналістів.

«Йосип Іванович завжди був людиною, з якою під час спілкування не відчувалася дистанція між журналістом і його керівником. У будь-який час у коридорі, кабінеті чи на вулиці з ним можна було легко поговорити. Це завжди додавало йому авторитету», — поділився Петро Маліш.

Також він додав, що Йосип Іванович був затятим гравцем у шахи й майже ніхто не міг його здолати. Цей талант допомагав йому завжди знаходити вихід з різних політичних комбінацій, коли пресі представники державної чи місцевої влади вказували що слід писати.

«Дехто казав: це ж «Подільські вісті» — Ядуха не дозволить такого надрукувати. Однак зі свого досвіду пам’ятаю, коли він міг не погоджуватися з думкою журналіста, але допускав матеріал до друку. Й ніякі вказівки не ставали цьому на заваді», — підкреслив Петро Маліш.

Співчуваємо рідним та близьким Йосипа Івановича.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую