ye-logo.v1.2

Пішов із життя колишній очільник Хмельницької обласної спілки журналістів

Суспільство 7871 1
Прощатимуться з Йосипом Ядухою 10 березня
Прощатимуться з Йосипом Ядухою 10 березня. Фото: Віталія Тараненка для видання «НГП»

Серце Йосипа Ядухи зупинилося на 78 році життя.

Сьогодні, 8 березня, у Хмельницькому не стало заслуженого журналіста України Йосипа Ядухи. Про це у фейсбуці повідомила його колишня колега — журналістка газети «Подільські вісті» Леся Садомська.

За її інформацією, серце Йосипа Івановича зупинилося 8 березня. Прощатимуться з ним 10 березня на території міського кладовища «Шаровечка».

Йосип Ядуха народився 17 серпня 1943 року в селі Вербка-Мурована Ярмолинецького району. Вищу освіту здобув у Кам’янець-Подільському педагогічному інституті. Завершивши його, Йосип Іванович розпочав свій журналістський шлях з роботи кореспондентом у віньковецькій газеті «Сільські новини». Далі його запросили працювати в обласну газету «Радянське Поділля», яка з 1992 року перетворена у «Подільські вісті».

З 1993 року він почав очолювати цю газету аж до 2014-го. У 2012-му Йосипа Івановича теж обирали головою Хмельницької обласної організації Національної спілки журналістів України.

За свій життєвий і трудовий шлях Йосип Ядуха отримав низку нагород і почесних звань. Зокрема, однією з найвищих відзнак стало почесне звання «Заслужений журналіст України». Його Йосипу Івановичу у 2001 році надав президент Леонід Кучма.

Співчуваємо рідним та близьким Йосипа Ядухи.

Читайте також: «Настя була між тим і цим світом» - кам’янчанці, яка постаждала в ДТП у Польщі, зробили дві операції

Коментарі:

Сергій Іщук 09.03.2021 19:48

Прощання з Йосипом Івановичем Ядухою відбудеться 10 березня з 13 до 14.30 на кладовищі Шаровечка, м.Хмельницький. Йосип Ядуха  майже 20 років очолював обласну газету "Подільські вісті". Він домігся того, що понад 10 років газета входила у 10-ку найтиражніших газет України. Тиражі сягали понад сто тисяч примірників,  довго втримував  Йосип Іванович тираж і 80 тисяч. Він зміг різними методами забезпечити житлом багатьох працівників газети.  Й. Ядуха уособлював в собі та й в певній частині колективу цілу епоху. На його плечі лягли  непрості роки, складні завдання та історичні виклики. Хай з Богом спочиває. Співчуття рідним та близьким.

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую