ye-logo.v1.2

Хмельниччина на третьому місці по захворюваності медиків на COVID-19

Суспільство 2113
Станом на 16 березня в області на лікуванні перебувають 268 медпрацівників
Станом на 16 березня в області на лікуванні перебувають 268 медпрацівників . Фото: poglyad.tv

Станом на сьогодні, 16 березня в області хворіють понад дві з половиною сотні медпрацівників.

Епідеміологічна ситуація у Хмельницькій області погіршується, кількість інфікованих COVID-19 зросла вдвічі за останній період. Про це під час брифінгу розповів керівник оперативного штабу з ліквідацій надзвичайної ситуації спричиненої COVID-19 Микола Габрикевич.

«За останній період кількість захворюваність зросла вдвічі. Якщо брати січень-лютий, то в нас кількість захворювань була на рівні 4 259 та 4 206 випадків відаповідно. Станом на 14 березня ми вже мали 4 625 випадків. Це означає, що за останній період захворюваність збільшилася вдвічі», — повідомив Микола Іванович.

Як пояснює Микола Габрикевич, пік захворюваності на гострі распіраторні захворювання щороку припадає на другу половину березня. І зараз таких захворювань вже є понад 7 тисяч випадків. А щодо захворювань на COVID-19, то щоденно реєструється вдвічі більше випадків захворювання, аніж було у минулі місці. Значно знизився і вік хворих. Як зазначив Микола Габрикевич, 75 відсотків нових інфікованих у віці від 30 до 69 років. Менше хворіють діти і люди старшого віку.

Щодо медичних працівників, то за словами керівника оперативного штабу, Хмельницька область займає третє місце в Україні по захворюваності. Нагадаємо, станом на 13:00 сьогодні 16 березня, в області зареєстровано 3 797 медиків, які інфіковані COVID-19 від початку пандемії. Зараз на лікуванні перебувають 268 медпрацівників.  

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую