ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Службові автомобілі і травматичну зброю отримали поліцейські офіцери громад Хмельниччини

Суспільство 2083
У Хмельницькому на майдані Незалежності поліцейські офіцери громади отримали автівки
У Хмельницькому на майдані Незалежності поліцейські офіцери громади отримали автівки . Фото: автора

Новий автотранспорт вручили і декільком підрозділам обласної поліції.

Сьогодні, 20 березня, на головній площі міста Хмельницькому поліцейським офіцерам громад області передали ключі від нових авто та вручили помпові рушниці. Загалом передали 14 автомобілів "Renault Duster".

«Рівно рік тому ми одні із перших почали пілотний проєкт «Поліцейськй офіцер громади». Він показав, що коли поліцейський постійно знаходиться на території обслуговування, він живе життям громади, переймається всіма проблемами населення, - це дає нам можливість створити безпечний простір у кожному куточку нашої області. Ми можемо чітко і швидко працювати за принципами прозорості й співпраці з громадянами», - зазначив начальник Головного управління національної поліції Хмельницької області Руслан Герасимчук.

Поліцейським вручили ключі від автомобілів
Раніше офіцери мали лише табельну зброю

За його словами, сьогодні визначна подія, адже офіцерам громад області передали недостаючих 14 транспортних засобів. Автомобілі отримали Білогірська, Волочиська, Новодунаєвецька, Гуменецька, Красилівська, Антонінська, Берездівська, Ганнопільська, Нетішинська, Старосинявська, Лісогринівецька та Дунаєвецька територіальні громади.

Руслан Володимирович каже, що вручали 58 правоохоронцям і помпові рушниці, які дадуть їм змогу почуватися більш безпечно. Окрім того, службовий транспорт отримали 10 підрозділ поліції області. Їх придбали за кошти Нацполіції України та поліції Хмельницької області.

Службові автомобілі працюватимуть по області
З нагоди вручення спецтранспорту відбулись урочистості на майдані

«Реформа децентралізації дала можливість наблизити послугу до людей. Основною складовою життєдіяльності наших мешканців - є безпека. Саме поліцейські офіцери громад працюють у нас для її забезпечення. У них є повноваження і дільничного, і робота з сім'ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, і попередження насилля та інше», - зазначила голова Дунаєвецької міської ради Веліна Заяць. 

Рівно рік тому на Хмельниччині запрацювали поліцейські офіцери громади.

Нагадаємо, що Хмельниччина стала п’ятою областю в Україні, де приступили до роботи поліцейські офіцери громади. Рік тому, 12 березня, в області офіційно запустили проєкт «Поліцейський офіцер громади».Тоді надійшло 43 «Renault Duster», які передали офіцерам, ще 14 не вистачало для забезпечення усіх офіцерів.

Усі 58 поліцейських офіцерів громади області отримали зброю

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую