ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому визначилися, як навчатимуться школярі після канікул

Суспільство 15072
Частина дітей переходять на дистанційне навчання, а частина – навчатимуться очно
Частина дітей переходять на дистанційне навчання, а частина – навчатимуться очно. Фото: з архіву

Відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У Хмельницькому визначилися, як навчатимуться школярі з понеділка, 29 березня, після закінчення весняних канікул. Рішення прийняли сьогодні, 26 березня, під час засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Як розповіла сайту «Є», Надія Балабуст, очільниця Департаменту освіти і науки Хмельницької громади, згідно з рішенням комісії, частина дітей після канікул переходить на дистанційне навчання, а частина – навчатиметься очно.

«Було прийняте рішення, що з понеділка, 29 березня, 1-4 класи навчатимуться очно, а 5-11 класи переходять на дистанційну форму навчання. Позашкільна та гурткова робота – також відбуватиметься дистанційно», - каже Надія Балабуст.

Коли старшокласники зможуть повернутися з дистанційки на навчання за шкільні парти – поки не відомо. Як каже Надія Балабуст, таке рішення комісія ТЕБ та НС прийняла поки на період карантину.

«Будемо моніторити ситуацію, з огляду на яку прийматимемо рішення – залишати учнів на дистанційному навчанні чи повертати до очної форми навчання», - каже очільниця Департаменту.

Читайте також: У Нетішині після канікул частина школярів будуть навчатися дистанційно

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую