ye-logo.v1.2

МакДональдз у Хмельницькому: де та коли планують відкрити

Суспільство 21290
Це буде перший МакДональдз у Хмельницькому
Це буде перший МакДональдз у Хмельницькому. Фото: із фейсбуку МакДональдз

Мають створити близько сотні робочих місць.

У Хмельницькому вже декілька місяців працюють над будівництвом приміщення ресторану МакДональдз. Як розповів директор розвитку МакДональдз Україна сьогодні, 30 березня, під час онлайн пресконференції, з'явиться він на проспекті Миру.

«Плануємо відкрити перший заклад у Хмельницькому. Це буде окремо розташована будівля з МакДрайв, великим та просторим залом, літньою терасою та МакДелівері. Це той приклад, коли ми починаємо розвивати ті міста, де ще не представлені», - зазначив Віталій Стефурак.

За його словами, у ресторані будуть працювати з сучасними технологіями та обладнанням, за новими стандартами обслуговування. Загалом у МакДональдз в Хмельницькому планують створити близько 100 робочих місць. Директор з розвитку  додає, що крім цього, потрібно зважати й на сплату податків, які згідно із законодавством, надійдуть у місцевий бюджет. 

Приміщення МакДональдз у Хмельницькому будують. Фото: автора

Відкриття закладу запланували на 2021 рік. Точного періоду початку його роботи не називають. Окрім того, цього річ перші ресторани МакДональдз відкриють у таких містах, як Івано-Франківськ, Біла Церква та Луцьк.  У планах компанії на 2021 рік – майже 42 мільйони доларів інвестицій і подальший активний розвиток у регіонах.

«Вибір розташування майбутнього ресторану залежить від декількох критеріїв. По-перше, компанію цікавлять локації  з великим потоком людей в містах з населенням понад 200 000, наприклад, на перетині центральних вулиць міста. По-друге, майданчик має бути зручним з точки зору доступу як пішоходів, так і авто. По-третє, площа ділянки має бути достатньою для встановлення всіх каналів продажів: тобто має включати можливість побудови зали, тераси, МакДрайву, експрес-вікна та спеціальних вікон для доставки»,  – прокоментував Віталій Стефурак, директор з розвитку МакДональдз Україна.

Як зазначають у пресслужбі компанії, МакДональдз інвестуватиме у розвиток місцевих громад, налагоджуватиме співпрацю з локальними постачальниками, формуватиме систему кругової економіки роботи з відходами через впровадження програм сортування і перероблення пакування. 

Наразі в Україні 98 ресторанів МакДональдз у 21 місті.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую