ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

FEMEN катували свою подружку в Києві

Суспільство 5167

Хмельницькі дівчата активістки руху FEMEN в Києві провели чергову акцію протесту «Кроль, невіннозабієнний». Після чого Олександру Шевченко заарештували. Оксана Шачко встигла утекти

9 червня біля будівлі Печерського районного суду топлес-кати забили топлес-кролика. Дійство символізувало нелюдську розправу "кровожерного" правосуддя над лідерами «радикально чесною» опозиції. Кролик намагався вирвати у своїх катів сокиру, що символізувало тугу про втраченої влади і вседозволеності. Але, не дивлячись на опір, блискучий сокиру правосуддя вразив, який загруз у корупції кроля, що символізувало споконвічний потяг українського народу до справедливості. Але тут з'явилося третє дійова особа - «чесний і справедливий» міліціонер, який безцеремонно почав перешкоджати здійсненню правосуддя, упаковуючи катів у бобік, кролику ж вдалося поскакати. 
Під час акції були затримані активістки FEMEN Олександра Шевченка та Євгена Крайзман, третю, активістку Оксану Шачко відбили у міліції народ і журналісти.
Своєю мізансценою FEMEN хотіли висловити своє глибоке презирство всім учасникам цього міжкланового протистояння, поданого під виглядом війни влади і опозиції.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую