ye-logo.v1.2

На Хмельниччині обиратимуть маму року

Суспільство 969
Втретє на Хмельниччині обиратимуть маму року
Втретє на Хмельниччині обиратимуть маму року. Фото: ілюстративне з архіву

Жінкам пропонують написати свою історію і стати претенденткою на одну з номінацій.

На Хмельниччині шукають героїнь для обласного проєкту – третьої щорічної премії «Мама року Хмельниччини». Як пише громадська організація «Бути жінкою», це соціальний проєкт, спрямований на ідентифікацію жінок-матерів, які мають активну життєву позицію, ведуть соціальну роботу, вдало поєднують кар’єру зі своїми обов’язками матері та дружини, виховують соціалізованих дітей і займаються їх розвитком.

«Мета проєкту — познайомити суспільство з історіями цих жінок, які є як соціально активними жінками, так і берегинями сімейного затишку та родинних цінностей», - йдеться у повідомленні.

Церемонія нагородження відбудеться у травні, де будуть обрані переможниці в чотирьох номінаціях:

  • «Жінка року» — жінка, яка успішно поєднує кар’єру та сім’ю. Має активну життєву позицію, веде громадську чи благодійну діяльність.
  • «Мама року» — багатодітна мама з активною життєвою позицією, обдарованими дітками, яка є прикладом материнства та натхнення.
  • «Жінка — хоробре серце» — мама, що виховує дітей з особливими потребами, або сама перебуває в певному статусі, має активну життєву позицію та надихає своїм прикладом інших.
  • «Мама блогер» — жінка-мама, яка веде свій блог, де викладає корисну інформацію щодо виховання, навчання і розвитку власних дітей, та є позитивним прикладом для інших матерів.

Щоб стати претенденткою на одну з номінацій, організатори пропонують жителькам області написати захоплюючу історію і опублікувати її. Заявки на участь у премії приймаються до 15 квітня.

Нагадаємо, торік церемонія нагородження переможниць премії «Мама року Хмельниччини» відбулася у вересні. Переможниць визначали за результатами інтернет-голосування, яке тривало впродовж кількох місяців.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую