ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому помер заслужений артист України Олександр Топоринський

Суспільство 3734
В обласному центрі помер Олександр Топоринський
В обласному центрі помер Олександр Топоринський. Фото: akademteatr.com.ua

Актор помер на 73 році життя.

Вчора, 5 квітня, у Хмельницькому не стало заслуженого артиста України Олександра Топоринського. Близько пів століття актор присвятив театру, а головний період творчості припадає на Хмельницький обласний музично драматичний театр – 26 років.

Як розповів сайту «Є» режисер театру Старицького Дмитро Гусаков, наразі вирішується питання коли відбудеться прощання з Олександром Івановичем.

«Похоронять його не в Хмельницькому, а в його рідному селі під Хмельницьким. Він давно вже був у лікарні. Провів там декілька місців. У нього було декілька важких операцій», - зазначив Дмитро Гусаков.

За інформацією пресслужби театру, Олександр Топоринський служив у театрі з 1975 року. Працював півтора роки художнім керівником театру, два театральних сезони вів театральні групи в театральній студії при театрі. За час роботи в театрі він створив понад 150 сценічних образів. Нагороджений багатьма почесними нагородами області, міністерства культури, Всесоюзним орденом «Знак пошани» (1986), дипломом конкурсу «Прем’єри сезону» в Івано-Франківську за роль Мини Мазайла в однойменній виставі.

Крім акторських здобутків, у якості режисера здійснив 2 постановки вистави – «Фараони» за Коломійцем, та «Устим Кармелюк» авторська п’єса (за мотивами роману Старицького).

Нагадаємо, 23 березня помер митрополит Хмельницької єпархії Антоній Махота.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую