ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Вартість проїзду в громадському транспорті Хмельницького може зрости вже у травні

Суспільство 3016
Проїзд у громадському транспорті подорожчає
Проїзд у громадському транспорті подорожчає. Фото: автора

Пропоновані ціни мають затвердити на засіданні виконавчого комітету.

Наприкінці березня Хмельницька міська рада оприлюднила проєкт рішення виконавчого комітету із новою пропонованою вартістю проїзду у громадському транспорті. Згідно з документом, вартість проїзду в тролейбусі при готівковому розрахунку може зрости до 5,5 гривні (зараз 3,5 гривні), для власників електронного квитка - до 5 гривень. В автобусах (маршрутках також) при готівковому розрахунку - 8 гривень (зараз 5 гривень до 20:00 та 6 гривень після 20:00), для власників електронного квитка - 7 гривень. Цифри не остаточні й можуть корегуватись.

«Зараз регуляторний акт оприлюднений. Ми приймаємо пропозиції в паперовому режимі на адресу управління арапату та зв’язку від мешканців міста. Зазвичай, ми проводили громадські слухання. Хочемо організувати такі обговорення і цього разу, але  все буде залежати від епідеміологічної ситуації», - пояснює заступник Хмельницького міського голови Микола Ваврищук.

Керівник додає, що якщо громада повернеться у «помаранчеву зону», то громадські слухання проведуть, бо у постанові встановлені обмеження щодо кількості людей на квадратний метр, а це можна забезпечити у великому залі. Микола Ваврищук каже, про час та місце проведення заходу повідомлять додатково.

«Будемо уважно слідкувати за ситуацією. У будь-якому випадку пропозиції хмельничани можуть надсилати до управління транспорту. Фактично ці звернення можна буде сприймати як громадські обговорення, бо самі громадські обговорення, як такі, не є обов’язковою вимогою. Після цього пропоновані ціни на проїзд розглядатимуть на засіданні виконавчого комітету. Оприлюднені цифри не є остаточними й можуть змінюватись», - розповів заступник міського голови.

Кінцеву вартість приїзду затвердять члени виконавчого комітету. Коли це станеться точної дати не називають. Однак, Микола Ваврищук каже, приблизно на середину травня матимемо нову вартість проїзду у громадському транспорті міста Хмельницького. 

Читайте також: Понад дві сотні маршруток та автобусів у Хмельницькому обладнають валідаторами

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую