ye-logo.v1.2

Картопляний сезон, інтерв’ю з імунологом й не тільки - анонс нового випуску «Сімейної газети»

Суспільство 555
Сімейна газета виходить з 2000 року
Сімейна газета виходить з 2000 року. Фото: автора

Вийшов 15 номер Всеукраїнського видання «Сімейна газета».

Кореспонденти дізнавалися, чи урожайним буде сезон картоплі й шукали відповіді на найактуальніші запитання. Отож, про що можна прочитати у новому номері «Сімейної газети»?

У 2020 році спостерігалося значне падіння врожайності картоплі по Україні. Та цього року Міністерство розвитку економіки та сільського господарства прогнозує збільшення виробництва картоплі. Серед переваг цієї весни експерти та картоплярі називають достатнє зволоження ґрунту, поміж недоліків — пізні терміни висаджування.

Кореспонденти «Сімейної газети» запитали думки експертів, які у новому випуску дають прогнози щодо картопляного сезону-2021.

Крім того, у свіжому випуску — інтерв’ю з лікарем-імунологом про те, чи потрібно вакцинуватися тим, хто перехворів на COVID-19, як підготувати себе до щеплення, впоратися з можливими побічними ефектами та дізнатися про можливі алергічні реакції на компоненти вакцини.

Сторінка про пенсії пільги розповість про накопичувальну пенсійну систему, яку можуть запустити вже цього року. Також відповість на питання, кому безкоштовно носитимуть пенсію та про нюанси призначення субсидій.

Також у новому випуску читайте:
* здоров’я: зміна способу життя є універсальною “вакциною” проти тиску - так стверджує лікар-кардіолог вищої категорії;
* кулінарія: смачна мапа України — кращі рецепти страв Житомирщини;
* споживач: вибираємо поліролі для видалення пилу;
* особистості: про шлях до священства і секрети, як стати щасливим від єпископа-ординарія Римо-католицької церкви; про заслуженого артиста України, балетмейстера Олександра Шиманського; про майстриню з Львівщини, яка творить великодні яйця у вишиванках;
* до 30-річчя Незалежності: про що писали газети у 1992 році та чим запам’яталися президенти незалежної України.

Повідомляємо, що придбати «Сімейну газету» можна в кіосках преси, а також передплатити на сайті https://simeyna.ye.ua, або за телефоном +38 067 381 58 50.

Окрім того, передплатити «Сімейну газету» можна на фейсбук-сторінці видання.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую