ye-logo.v1.2

Де найчастіше працевлаштовують демобілізованих військовослужбовців

Суспільство 791
Частині безробітніх пропонують роботу в сфері промисловості
Частині безробітніх пропонують роботу в сфері промисловості. Фото: pixabay.com

Дані обласного центру зайнятості.

У Хмельницькій обласній службі зайнятості демобілізованим військовослужбовцям надається ціла низка послуг. Як повідомляють у пресслужбі установи, зокрема й сприяють офіційному працевлаштуванню.

«Для військових організовують консультаційні, інформаційні та профорієнтаційні послуги, залучають до громадських та тимчасових робіт, допомагають у відкритті власної справи, направляють на професійну підготовку та перепідготовку та інше. Загалом у службі зайнятості організовуються та проводяться інформаційні семінари для цієї категорії клієнтів за участю представників органів місцевої влади, громадських організацій, військових комісаріатів, бюро правової допомоги, роботодавців»,  - додають в Хмельницькому обласному центрі зайнятості.

Так, протягом січня-березня 2021 року на обліку в Хмельницькій обласній службі зайнятості перебували 606 безробітних з-поміж учасників АТО/ООС. Працевлаштували 54 колишніх військовослужбовців, з них: 36,4% - у державному управлінні й обороні, 31,8% - у переробній промисловості, 13,6% - оптовій та роздрібній торгівлі; ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів, 4,5% - у сільському, лісовому та рибному господарствах.

Станом на 15 квітня 2021 року кількість зареєстрованих безробітних становила 15,8 тисячі осіб, в тому числі 397 військовослужбовців – учасників АТО/ООС. У базі даних налічувалось 1,8 тисячі вакансій.

Читайте також: На прийом до центру зайнятості можна записатись онлайн

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую