ye-logo.v1.2

Поблизу Хмельницького висадили сквер у пам'ять загиблих воїнів

Суспільство 1669
Дерева висадили в Олешині
Дерева висадили в Олешині. Фото: із фейсбуку Валентини Базелюк

З'явився сквер в Олешині.

У суботу, 17 квітня, у селі Олешин, що поблизу Хмельницького, висадили сквер із різних порід дерев. Як повідомляє Хмельницьке обласне Управління лісового та мисливського господарства, створили його на честь комбата 8 батальйону «Аратта» Української добровольчої армії Андрія Гергерта та воїнів, які загинули на Донбасі в боях з російським агресором.

«Сквер створено з деревних порід: ялини звичайної, ялини голубої, ялівцю звичайного. Всього висадили 313 дерев. Кожен, хто брав участь у створенні скверу пам'яті, вклав не тільки фізичну працю, а й частину своєї душі, пошанував героїв», - зазначають у лісовому господарстві.

У створенні скверу взяли участь колективи лісових господарств області, волонтери, бойові побратими, сім'ї загиблих воїнів з Олешина, громадські організації, благодійники, меценати, посадовці.  Окрім того, відбулося відкриття пам’ятної дошки, яке доручили мати комбата Андрія Гергерта – Надії Гергерт та Вячеславу Іваху – брату загиблого Дмитра Іваха – українського кадрового військовослужбовця (одного із «кіборгів»).

Довідково: Дмитро Івах - український кадровий військовослужбовець, десантник, старший лейтенант Збройних сил України. Під час бойових дій з утримання коридору до Донецького аеропорту 18 січня 2015 року бійці потрапили під обстріл з РСЗВ «Град». Дмитру осколок влучив у голову, загинув на місці. Іще двоє вояків померли у санітарному автомобілі при евауації, 14 були поранені. Похований в Хмельницькому на Алеї слави, кладовище мікрорайону Ракове.

Андрій Гергерт був на фронті – з березня 2014 року. Спочатку потрапив у 5-й батальйон, був заступником командира 2-го запасного батальйону (2-а резервна сотня ДУК ПС). Пізніше став командиром 8-ї окремої роти Добровольчого українського корпусу, яка згодом збільшилася до батальйону. Командир «Червень», так називали його побратими, 28 грудня 2015 року вивів 8-й батальйон зі структури ДУК і перевів формування до складу Української добровольчої армії. Помер 1 серпня 2020 від раку шлунку у Відні.Помер 1 серпня 2020 від раку шлунку у Відні.

Читайте також:  Президент нагородив посмертно двох бійців з Хмельниччини

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую