ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельничанина, який загинув на сході України, нагородили відзнакою

Суспільство 1161
Боєць загинув 18 березня під час обстрілу позицій проросійськими збройними формуваннями
Боєць загинув 18 березня під час обстрілу позицій проросійськими збройними формуваннями. Фото: оприлюднене міською радою

Загиблого військовослужбовця відзначили нагородою міської ради.

Сьогодні, 21 квітня, під час засідання сесії Хмельницької міської ради депутати підтримали рішення нагородити Почесною відзнакою міської громади «Мужність і відвага» Пасєку Віктора Степановича. Військовослужбовець загинув 18 березня цього року, отримавши смертельне поранення під час в обстрілу поблизу Горівки на сході України.

«Пасєка Віктор Степанович був працівником нашого комунального підприємства «Електротранс», учасник російсько-української війни. На жаль, загинув під час виконання бойового завдання. Вшановуємо його відзнакою. Крім того, будемо обов’язково подавати його кандидатуру на звання «Почесного громадянина міста Хмельницький», - зазначив міський голова Олександр Симчишин.

Крім нагороди також депутати прийняли рішення виплатити грошову винагороду доньці Віктора Пасєки.

Нагадаємо, Віктор Пасєка родом зі села Мончинці Красилівського району. Проживав він в обласному центрі, де працював у комунальному підприємстві «Електротранс» поки не записався на контракт у лави Збройних Сил України. Віктор Степанович захищав на сході Україну від російської агресії у звані молодшого сержанта й був командиром відділення 2 гірсько-штурмової роти військової частини А3892.

Провели в останню путь полеглого захисника 21 березня у Хмельницькому. Попрощатися із Героєм, крім рідних і близьких загиблого захисника, тоді прийшли його бойові побратими, представники влади, волонтери, духовенство та містяни.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую