ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині відновили діяльність водної поліції

Суспільство 7576
Сектор водної поліції передбачили у період реформування правоохоронної структури на Хмельниччині ще у лютому цього року
Сектор водної поліції передбачили у період реформування правоохоронної структури на Хмельниччині ще у лютому цього року. Фото: іtc.ua

Поки що водна поліція працює на території Кам’янець-Подільського району.

Сектор водної поліції передбачили у період реформування правоохоронної структури на Хмельниччині ще у лютому цього року. Створили його у Кам’янець-Подільському районному управлінні поліції. За словами заступника начальника ГУ НП в Хмельницькій області Валентина Білянського, штатна чисельність сектору скаладає 9 чоловік. У складі будуть начальник сектору, старші інспектори, інспектори і поліцейські відділу реагування патрульної поліції.

«Сектор водної поліції сформований, штатні посади передбачені і вже призначені троє осіб. Зараз триває відбір, навчання і стажування працівників. Поки що водна поліція буде базуватися і проводити безпосередню роботу на території Кам’янець-Подільського району. Займатимуться забезпечення безпеки на воді, боротьбою з браконьєрством. Згодом плануємо розширити діяльність і на території всієї області», — пояснив Валентин Білянський.

Він додав, що з часом сектор водної поліції планують оснастити і відповідним водним транспортом, для ефективного забезпечення роботи на воді, за будь яких умов, погоди і пори року.

Раніше, до 2015 року забезпеченням безпеки і здоров’я громадян, протидії кримінальним та адміністративним правопорушенням, зокрема боротьбою з браконьєрством та особами, що сідають за кермо водного транспорту у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, займалося відділення оперативного обслуговування Дністровського водосховища. Воно було ліквідоване у 2015 році і виконання функцій водної поліції розподілились між працівниками інших підрозділів.

Варто зазначити, що територія Дністровського водосховища, яке полюбляють і рибалки, і браконьєри, і туристи має площу водного дзеркала 142 км2, а довжина берегової лінії в Хмельницької області становить 331 кілометр. Також на території Кам’янець-Подільського району, на який поширюється діяльність водної поліції, протікають річка Дністер та притоки — Жванчик, Збруч, Мукша, Смотрич, Тернавка, Баговичка, Студениця, Ушиця. 

До теми: Правоохоронці затримали браконьєра із Вінниччини із сотнями кілограмів риби

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую