ye-logo.v1.2

Офіційні повідомлення «Хмельницькгаз Збут» запроваджує нові тарифи для населення

Суспільство 3534
Річний тариф дозволить забути про стрибки цін на газ, адже енергоресурс не дорожчатиме впродовж 12 місяців
Річний тариф дозволить забути про стрибки цін на газ, адже енергоресурс не дорожчатиме впродовж 12 місяців. Фото: ТОВ «Хмельницькгаз Збут»

Від 1 травня 2021 року «Хмельницькгаз Збут» запускає нові тарифи для побутових споживачів – «ТВІЙ ГАЗ РІЧНИЙ» і «ТВІЙ ГАЗ - РІВНИЙ ПЛАТІЖ».

Пропозиції діятимуть на постійній основі, а клієнти зможуть самостійно обрати найзручнішу з них.

ТАРИФ «ТВІЙ ГАЗ РІЧНИЙ»

Початок дії – з 01.05.2021
Термін дії – 01.05.2021 – 30.04.2022
Ціна – 7,99 грн з ПДВ

 За рішенням Уряду та НКРЕКП, з 1 травня 2021 року усіх побутових споживачів автоматично переведуть на цей тариф. Він дозволить забути про стрибки цін на газ, адже енергоресурс не дорожчатиме впродовж 12 місяців.

«Головна перевага тарифу – ціна блакитного палива протягом року може лише зменшуватися. Аби скористатися пропозицією, не потрібно надавати жодних документів, а передавати показники і сплачувати за газ потрібно як і раніше», – говорить директор ТОВ «Хмельницькгаз Збут» Андрій Левицький.

ТАРИФ «ТВІЙ ГАЗ - РІВНИЙ ПЛАТІЖ»

Початок дії – з 01.05.2021
Термін дії – 12 місяців після переходу на тариф 

Тариф розподілить фінансове навантаження на сімейний бюджет рівномірно протягом року. Річний обсяг споживання клієнта множиться на зафіксовану на рік ціну, яка буде вигіднішою, ніж у тарифі «ТВІЙ ГАЗ РІЧНИЙ». Клієнти щомісяця сплачуватимуть рівні частини від свого річного обсягу, залежно від кількості місяців, що залишилася до завершення дії тарифу. Фактично чим раніше споживач перейшов на цей тариф, тим менший щомісячний платіж.

«Пропозиція зменшить навантаження на гаманці клієнтів під час холодів, коли споживання газу найбільше. Адже однакові щомісячні платежі рівномірно розподілять надмірні «зимові» витрати на весь термін дії тарифу», – зауважує Андрій Левицький.

В рамках тарифу ціна енергоресурсу не змінюватиметься.

Для переходу на «ТВІЙ ГАЗ – РІВНИЙ ПЛАТІЖ» потрібно подати нову Заяву-приєднання або обрати тариф через Особистий кабінет, вебсайт компанії, кол-центр чи мобільний додаток.

ТАРИФ «ТВІЙ ГАЗ МІСЯЧНИЙ»

Початок дії – з 01.05.2021
Термін дії – необмежений
Ціна – 7,99 грн з ПДВ

В рамках пропозиції вартість газу змінюватиметься щомісяця залежно від ситуації на ринку. Ціну публікуватимуть на сайті компанії щомісяця за п’ять днів до початку періоду постачання.

Тариф дозволить заощаджувати, якщо газ на ринку подешевшає, і оперативно реагувати на сезонні коливання цін. Передавати показники лічильника і сплачувати за газ потрібно як і раніше.

 
ТАРИФ «ТВІЙ ГАЗ НА ЗИМУ» (раніше – Акція «ТВОЯ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ»)

Початок дії – незабаром
Підключення – з 01.06.2021 до 01.10.2021
Термін дії – опалювальний сезон 2021-2022 (01.10.2021 – 30.04.2022)

Акція «ТВОЯ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ» допомогла клієнтам компанії заощадити 6,31 млн грн під час опалювального сезону 2020/21. «ТВІЙ ГАЗ НА ЗИМУ» – продовження пропозиції, що дозволяє заздалегідь резервувати газ на
опалювальний сезон.

Цьогоріч клієнти як і раніше матимуть змогу придбати будь-які обсяги газу на холоди за нижчими літніми цінами, проте зробити це можна буде в розстрочку. Пропозиція допоможе клієнтам раціоналізувати витрати і використовувати газовий запас саме тоді, коли найбільше і потрібно – під час холодів.

Постанова НКРЕКП №633 від 11.05.2017 р.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую