ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому визначились із директором обласного краєзнавчого музею

Суспільство 1547
Олена Брицька – переможець конкурсу на посаду директора комунального закладу культури «Хмельницький обласний краєзнавчий музей»
Олена Брицька – переможець конкурсу на посаду директора комунального закладу культури «Хмельницький обласний краєзнавчий музей». Фото: km-oblrada.gov.ua

Оголосили переможця конкурсу.

Сьогодні, 27  квітня, відбулося засідання конкурсної комісії з визначення кандидата на посаду директора комунального закладу культури «Хмельницький обласний краєзнавчий музей». Про це повідомляють у пресслужбі Хмельницької обласної ради.

«Конкурсна комісія провела співбесіди з трьома претендентами на посаду – Оленою Брицькою, Андрієм Мацейком та Степаном Захаркіним, заслухали їх проєкти програм розвитку даного комунального закладу культури на один та п’ять років. За результатами голосування членів комісії, переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального закладу культури «Хмельницький обласний краєзнавчий музей» обрано нинішнього керівника закладу Олену Брицьку. За неї проголосувало п’ятеро членів конкурсної комісії», - йдеться у повідомленні.

Відповідно до Закону України “Про культуру” кандидатуру Олени Миколаївни буде надано голові обласної ради для подальшого укладення контракту.

За інформацією департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької ОДА, 61-річна Олена Миколаївна - хмельничанка. Здобула кваліфікацію філолога-викладача в університеті в Чернівцях. Працювала науковим співробітником музею М.Островського в Шепетівці, головним зберігачем фондів в Хмельницькому обласному краєзнавчому музеї.  З 1997 призначена і працює до сьогодні директором Хмельницького обласного краєзнавчого музею. У 2004 році отримала звання Заслужений працівник культури України.

 Читайте також: У Хмельницькій ОДА може з'явитись новий начальник управління цивільного захисту

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую