ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Прогноз погоди на травень: найтепліший місяць весни

Суспільство 2370

Буде багато опадів.

Останній місяць весни 2021 року за прогнозами синоптиків буде теплим та дощовим. Окрім того, похолодання не омине область. Традиційно теплішатиме із другої половини місяця, ближче до настання календарного літа.

«Травень розпочнеться із теплої погоди – температура повітря сягатиме +18...+21 градусів. Подекуди на початку травня можуть йти дощі, хоч і невеликі. До 5 травня температура повітря впаде до +14 градусів, однак потім поступово теплішатиме. Вже 15 травня стовпчики термометрів сягатимуть +19...+21. У період з 20 – 31 травня буде найтепліше – +24...+28 градусів», - про це «24 каналу» розповів синоптик Леонід Горбань.

Додав, що опади будуть у перші дні травня та 8-9 травня. Також в Україні дощитиме 18 – 21 травня. Натомість наприкінці місяця буде сухо та сонячно. На щастя, снігу у травні вже не буде.

«Травень, зазвичай, є найтеплішим місяцем весни, але будуть «хвилі похолодання». Легкі заморозки можуть охопити деякі регіони 7 та 19 числа. Літо розпочнеться «вчасно». Однак, попри те, що травень закінчиться на «теплій ноті», червень буде холоднішим, ніж минулого року», - зазначив синоптик.

За даними Укргідрометцентру, середня місячна температура у травні 2021 року передбачається у межах 15-18, в горах 11-13 градусів тепла, що на 1-1.5 вище середніх багаторічних значень. Місячна кількість опадів очікується у західних областях 62-89 міліметрів, на решті території 28-50 міліметрів, що в межах середніх багаторічних значень. Стійкий перехід середньої добової температури повітря через +15 у бік підвищення, що є кліматичним показником початку літа, відбудеться у другій декаді травня.

Як пишуть на сайті Гісметео, у перші дні травня в області прогнозують невеликі дощі. Волога погода не завадить у цей час світити сонцю на небосхилі і прогрівати повітря до +15 +20. Із 5 травня опади припиняться, а з 7 по 10 травня стовпчик термометра подекуди буде показувати до +25. Це будуть найтепліші дні місяця. Із середини травня повернуться затяжні опади, які триватимуть близько тижня. Разом з тим, знизиться температура повітря – до +18. Із 20 травня знову повернеться потепління, а дощі вщухнуть і нагадуватимуть про себе лиш наприкінці місяця. Тішитиме і температура повітря – від 20 до+22.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую