ye-logo.v1.2

У Волочиську попрощалися із загиблим на сході Романом Гуляком

Суспільство 3859
У Волочиську попрощалися із Романом Гуляком
У Волочиську попрощалися із Романом Гуляком. Фото: suspilne.media

Тридцятирічний Роман Гуляк загинув 27 квітня неподалік населеного пункту Оріхове.

Сьогодні, 30 квітня у Волочиську попрощалися із молодшим сержантом Романом Гуляком, який загинув внаслідок підриву автомобіля на протитанковій міні на сході України, неподалік населеного пункту Оріхове, в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ». Ще троє бійців отримали травми.

Роман Гуляк був головним сержантом, командиром мінометної батареї механізованого батальйону в/ч А1008. Як повідомляє Суспільне.Поділля, посилаючись на командира підрозділу мінометної батареї, у травні в військового мав закінчуватися контракт проходження військової служби.

«Він проходив службу в нашому підрозділі від початку підписання контракту майже три роки, 7 травня цього року мав звільнятися. Але не дослужив тиждень до закінчення трьох річного контракту», — каже командир.

Роман Гуляк не дослужив до закінчення контракту тиждень. Фото зі сторінки Нелі Нагорянської у Фейсбук

Був активним, займався спортом, танцював. Так каже про Романа Володимир Ревуцький, директор НВК, у якому навчався хлопець. Каже, знав загиблого з дитинства, адже у тій самій школі працювали і його мама, і бабуся.

«Роман це наш випускник 2007 року. Він навчався в нас в школі, в класі правового профілю", — цитує директора Суспільне.Поділля.

Після школи Роман навчався в коледжі, у Хмельницькому, працював на машинобудівному заводі. Із 2015 року перебував у зоні АТО.

«Восьмого травня він мав повернутися додому, в нього завершувався контракт, їх відвели вже з першої лінії. Мама вже готувалася до приїзду сина», — каже Володимир Ревуцький.

Із загиблим попрощалися на центральній площі міста. Фото зі сторінки Нелі Нагорянської у Фейсбук

Із близьких у Романа Гуляка залишилися мама, батько та бабуся.

За словами заступника Волочиського міського голови Володимира Сергійчука, всього від початку війни на Сході України загинуло 7 жителів Волочиська.

Попрощатися із земляком прийшло чимало містян. Фото зі сторінки Нелі Нагорянської у Фейсбук

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую