ye-logo.v1.2

У Хмельницькому на поминальну неділю запустять додаткові автобусні маршрути

Суспільство 1134
У поминальну неділю в місті працюватиме два додаткові автобусні маршрути
У поминальну неділю в місті працюватиме два додаткові автобусні маршрути. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Вони працюватимуть з 9-ї ранку до 14-ї години.

Цьогоріч поминальна неділя припадає на 9 травня. Щоб хмельничанам було зручніше доїхати до кладовищ, в обласному центрі у цей день працюватимуть додаткові автобусні маршрути. Про це розповіли у пресслужбі Хмельницької міської ради.

За її інформацією, додаткові автобусні маршрути працюватимуть з 9-ї ранку до 14-ї години. Поїздка у цьому громадському транспорті коштуватиме як і в інші дні — п’ять гривень.

Додаткові маршрути 9 травня будуть такими:

  • від кінцевої зупинки «Вулиця Довженка» (напрямок руху з міста) до кладовища у мікрорайоні Ракове курсуватимуть два автобуси середньої місткості;
  • від зупинки громадського транспорту «Завод «Катіон» до кладовища «Шаровечка» курсуватимуть вісім автобусів середньої та великої місткості.

У пресслужбі міської ради нагадують, що пасажири повинні перебувати у громадському транспорті у вдягнених засобах індивідуального захисту. Крім того, в автобусах кількість людей має відповідати кількості місць для сидіння.

Крім того, хмельничан закликають не приносити на кладовища штучні квіти, адже вони шкідливі для довкілля. Невдовзі вони потраплять на місцеве сміттєзвалище, де розкладатимуться десятки або навіть сотні років.

«Альтернативою штучним квітам можуть стати живі сезонні квіти або багаторічні. Останні можна висадити або поставити у горщику», — зазначили представники міськради.

Читайте також: Чи буде у хмельничан гаряча вода, а у теплокомуненерго - дешевий газ?

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую