ye-logo.v1.2

Каналу «Є» в Youtube – 10 років

Суспільство 549
Каналу Є в Youtube – 10 років
Каналу Є в Youtube – 10 років. Фото: автора

А все починалося з відео про акцію під стінами Хмельницької міської ради.

10 травня 2011 року в Youtube з’явився канал медіа-корпорації «Є», а відтак й опубліковане перше відео. З тих пір на каналі «Є» майже майже 10 тисяч підписників, понад 4,5 тисячі відео. І нині, 10 травня 2021 року цифра «10»  набуває особливого значення. Адже каналу «Є» в Youtube – 10 років!

Перше відео, зізнаємося чесно, було далеким від професійного. Десять років тому в нас не було ні нормальної камери, ні мікрофону. Та нічого не було! Зняли тоді акцію молоді біля стін Хмельницької міської ради, якою проінформували людей про Закону України «Про доступ до публічної інформації», який вступив у дію 9 травня, на якусь «мильницю». Відредагували цей ролик в якомусь елементарному відео редакторі та й все. Готово!

Та ми вчилися, вдосконалювалися, розвивалися. Згодом почали знімати інтерв’ю та коментарі, гарячі події, впроваджувати прямі ефіри… Ми одні з перших на Хмельниччині «стрімили» події Революції Гідності в Хмельницькому, трагічні події під стінами обласного управління СБУ тощо. Почали знімати навіть різноманітні поради, зокрема рецепти для рубрики «Гурман», про історичні події, фестивалі тощо.

Наші відео почали дивитися не лише в багатьох куточках України, а й в Польщі, Німеччині, США. Навіть в Австралії та В’єтнамі.

За цей час відео від «Є» переглянули понад 5,5 мільйонів разів, на наш канал підписалися майже 10 тисяч підписників. І ми дякуємо усім, хто з нами. Наш день народження – це і ваше свято. ДякуЄмо! Ну, а якщо ви й досі не підписалися на канал «Є» в Youtube, то будемо вдячні, якщо доєднаєтеся до нас.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую