ye-logo.v1.2

За порушення карантину власницю славутського кафе оштрафували на 34 тисячі гривень

Суспільство 1446
Суд встановив, що у кафе обвинуваченої перебували відвідувачі у той час, коли діяли обмеження «червоної» зони
Суд встановив, що у кафе обвинуваченої перебували відвідувачі у той час, коли діяли обмеження «червоної» зони. Фото: ілюстративне pixabay.com

Власниця закладу та свідки запевняли суд, що порушення карантину не було.

Нещодавно Славутський міськрайонний суд визнав власницю одного з місцевих кафе у порушенні карантинну. На неї наклали максимальний штраф, адже попри заборону всередині її закладу обслуговували відвідувачів. Ті казали, що вони здійснили замовлення навинос. Але це не врятувало підприємицю від накладення штрафу. Про це свідчить постанова від 17 травня.

За її текстом, правопорушення працівники зафіксували близько 13-ї години 13 квітня. На той час на всій території Хмельницької області діяв «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки, який передбачає жорсткі карантинні обмеження. Зокрема, заклади громадського харчування можуть обслуговувати відвідувачів шляхом адресної доставки або навинос.

На думку поліцейських, саме таку вимогу порушила власниця одного з кафе, яке розташоване у Славуті на вулиці Ярослава Мудрого. Вони зафіксували всередині закладу кількох відвідувачів і склали на підприємицю протокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей).

Під час розгляду справи жінка не визначала своєї провини. Вона пояснила, що тоді її заклад лише обслуговував відвідувачів навинос. У приміщенні не було столиків, тому вони не могли споживати їжу всередині кафе.

«Близько 13:10 у кафе зайшло двоє відвідувачів. Вони замовили каву й тістечка. Отримавши їх та розрахувавшись, вони одразу мали вийти з кафе. Але саме у цей час до залу зайшли працівники поліції», — зазначено у постанові з посиланням на свідчення обвинуваченої.

Такої ж версії дотримувалися й свідки події: продавець і двоє відвідувачів. Останні заявили, що здійснили замовлення навинос. Також суд дослідив наданий поліцією відеозапис. З нього вбачається, що у кафе біля барної стійки перебувало двоє відвідувачів біля, які здійснювали замовлення.

Зрештою Славутський міськрайонний суд наклав на власницю кафе 34 тисячі гривень штрафу. Також жінка має сплатити 454 гривні судового збору.

Наразі ця постанова не набула остаточної законної сили, адже на неї можна подати апеляцію впродовж десяти днів з дати її винесення.

Читайте також: Падіння повітряної кулі на кам’янецькому фестивалі: уточнено інформацію про постраждалих

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую