ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Новини від компаній За підтримки агропромхолдингу «Астарта-Київ» у Наркевицькій громаді реконструювали стадіон

Суспільство 2206
Основна трибуна розрахована на 96 глядачів
Основна трибуна розрахована на 96 глядачів. Фото: Агропромхолдинг «Астарта-Київ»

У Наркевицькій громаді відкрили оновлений стадіон, який увійшов в програму «Великого будівництва». Допоміг з ремонтними роботами й Наркевицький цукровий завод агропромхолдингу «Астарта-Київ». Облаштували сучасні роздягальні, аби молоді та дорослим було комфортно займатися спортом.

Відтепер у селищі Наркевичі зможуть проводити змагання з футболу, баскетболу, тенісу, волейболу. Адже тут у квітні завершили реконструкцію стадіону у межах програми «Велике будівництво» вартістю 15 мільйонів гривень. Загалом оновили футбольне поле з автоматичною системою поливу, легкоатлетичні доріжки, баскетбольне та волейбольні поля, тенісний корт із наливним поліуретановим покриттям, поле для мініфутболу та невеликий тренажерний зал. Основна трибуна розрахована на 96 глядачів.

"Завдяки спільним зусиллям влади, бізнесу та громади нам вдалося зробити сучасний спортивний об’єкт, де, у першу чергу, діти зможуть проводити вільний час та займатися спортом. Керівництво Наркевицького цукрового заводу теж допомогло у реалізації цього масштабного проєкту. Закупили меблі, шафи й облаштували роздягальні," — зазначає голова Наркевицької громади Любов Гула.

Співпраця з громадами — невід’ємна складова діяльності агропромхолдингу «Астарта-Київ». Компанія, як соціально-відповідальний бізнес, допомагає розвивати соціальну інфраструктуру на територіях, де веде свою діяльність. Вважає громади — своїми партнерами.

"Покращуємо освіту, медицину, культуру, спорт, адже у громаді мешкають і наші працівники. У виробничий сезон на Наркевицькому заводі працюють 400 робітників, у ремонтний — понад 250. За ці роки співпраці з громадою збудували дорогу у селі Дзеленці, відремонтували коридор у Наркевицькій амбулаторії. У місцевій школі облаштували кабінет хімії. Підтримуємо дитсадок," — розповідає директор Наркевицького цукрового заводу Іван Мисько.

Співпраця влади та бізнесу — запорука розвитку громади, переконує голова Наркевицької ТГ Любов Гула.

"Наркевицький цукровий завод — наше бюджетоутворююче підприємство. З керівництвом у нас налагоджена тісна співпраця. Реалізуємо багато проєктів, які роблять життя людей комфортнішим," — запевняє очільниця тергромади.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую