ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Уряд призначив підвищені стипендії для кількох студентів Хмельниччини

Суспільство 1614
На Хмельниччині стипендії Кабміну отримуватимуть троє студенток та один аспірант
На Хмельниччині стипендії Кабміну отримуватимуть троє студенток та один аспірант. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Такі підвищені стипендії призначають за особливі успіхи в навчанні та науковій роботі.

Сьогодні, 26 травня, уряд проголосував за призначення академічних стипендій Кабміну для понад 120 здобувачів вищої освіти. До їх переліку потрапили троє студенток і один аспірат, які навчаються у Хмельницькій області.

Згідно з додатком до урядової постанови, цього разу академічні стипендії Кабміну загалом надано для 99 студентів й 22 аспірантів. Студентам її надають на один семестр, а її розмір нині становить 2 тисячі 480 гривень на місяць. Натомість аспірантам урядову стипендію виплачують впродовж року. Крім того, вона дещо вища — 7 тисяч 922 гривні на місяць.

Отож, на Хмельниччині академічні стипендії отримуватимуть:

  • Бановська Дар’я Костянтинівна, студентка Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка;
  • Лісова Владислава Вікторівна, студентка Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка;
  • Ганаба Вікторія Василівна, курсантка Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького;
  • Маковський Артем Олегович, ад’юнкт (аспірант вищого військово-навчального закладу — авт.) Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

Довідково. Такі академічні стипендії Кабміну були запровадженні у 2001 році. Студентам їх призначають двічі на рік за особливі успіхи в навчанні. Претендентів на їх отримання висувають члени вчених рад закладів вищої освіти за результатами семестрового контролю. Натомість аспірантам цю стипендію призначають один раз на рік за визначні успіхи в навчанні та науковій роботі. У цьому випадку пропозиції надають представники Міністерства освітити та науки України.

Читайте також: Фестиваль повітряних куль у Кам’янці-Подільському не заборонять, але посилять контроль

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую