ye-logo.v1.2

Прогноз погоди на червень: без спеки та з дощами

Суспільство 993

Середня температура червня не перетинатиме позначки +25 градусів.

Початок червня на Хмельниччині, як прогнозують синоптики, буде дощовим та прохолодним. За даними Українського гідрометеоцентру, перші дні літа запам'ятаються дощами по всій території України. Разом з тим на заході у ці дні буде найхолодніше – до +17.. +22.

«Середня місячна температура червня очікується в діапазоні 18-22 градусів, що близько до кліматичної норми», - зазначають в Українському гідрометеоцентрі.

Синоптики також попереджають, що в червні буде багато гроз і можуть спостерігатися такі явища, як град і шквали. Але перший місяць літа не буде надмірно дощовим, адже місячна кількість опадів очікується на рівні 44-78 міліметрів.

За прогнозом «Гісметео» у першій половині червня дощитиме чи не щодня. А вже з 15 червня очікуються сонячні дні без опадів з температурою повітря до 22-25 градусів тепла. В останні дні місяця (26-28 червня) знову задощить.

Про те, що у перший місяць літа температура повітря не підніметься вище 25 градусів, погода буде чергуватися підйомом температур і дощами, прогнозує і народний синоптик Леонід Горбань.

За його словами, 1-2 червня очікуються дощі, після чого підвищення температури повітря з 6 по 12 червня, з 9 по 22 червня буде сухо і спекотно в межах +22... 25 ° С. З 23 червня і до кінця місяця - помірна тепла погода. І додає, що температурний пік цього літа очікується в середині липня і початку серпня.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую