ye-logo.v1.2

У Хмельницькому вшанували учасника російсько-української війни

Суспільство 1437 1
Меморіальну дошку в пам\'ять про Героя відкрили на фасаді ВПУ №25
Меморіальну дошку в пам'ять про Героя відкрили на фасаді ВПУ №25. Фото: пресслужби Хмельницької міської ради

Андрія Вільгуша не стало наприкінці січня 2019 року.

Вчора, 18 червня, у Хмельницькому відкрили меморіальну дошку Героєві російсько-української війни Андрію Вільгушу. Встановили її на фасаді вищого професійного училища №25, що на проспекті Миру, 61/3.

За інформацією пресслужби Хмельницької міської ради, місце для становлення меморіальної дошки обрали невипадково. Саме у цьому училищі Андрій Вільгуш навчався впродовж 2002-2005 років.

«Це була досить чуйна людина з сильним відчуттям справедливості, — у сюжеті МТРК «Місто» загадує про Героя викладачка історії ВПУ №25 Оксана Соломій. — Ми пишаємося, що у нас навчався Захисник України».

Нагадаємо, капітан Андрій Вільгуш народився у Хмельницькому 9 травня 1987 року. Він боронив одну з найгарячіших ділянок лінії бойового зіткнення поблизу Авдіївки, Донецької області. Не стало Героя 24 січня 2019 року. Андрій Вільгуш помер у Львові від серцевого нападу. Поховали воїна у Хмельницькому на Алеї Слави кладовища мікрорайону Ракове.

Також нагадаємо, що першу меморіальну дошку в пам’ять про Андрія Вільгуша відкрили торік 13 жовтня. Її розмістили на фасаді гімназії №2.

Читайте також: Зеленський надав хмельницьким медикам звання «Заслужений лікар України»

Коментарі:

Вася 20.06.2021 10:10

Может быть тогда объявить войну России, если пишете "...російсько-української війни"? А то самый крупный торговый партнер, фурі с товаром на границе и туда и обратно в очередях по 5 километров стоят: только успевают пропускать, и война не объявлена, и сериалы снятые в Украине туда продаем и деньги за это РФ платит и "війна"? Объявите войну или перестаньте наживаться на смертях украинцев

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую