ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

200 балів із ЗНО отримали восьмеро випускників Хмельниччини: з яких вони шкіл

Суспільство 17047
Серед вісьмох «двохсотбальників» - семеро випускників 2021 року та один випускник минулих років
Серед вісьмох «двохсотбальників» - семеро випускників 2021 року та один випускник минулих років. Фото: ілюстративне Український центр оцінювання якості освіти з Фейсбуку

Наразі оприлюднені ще не всі результати зовнішнього незалежного оцінювання.

Восьмеро цьогорічних випускників з Хмельниччини отримали по 200 балів за результатами Зовнішнього незалежного оцінювання. Таку інформацію оприлюднив Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти. Додамо, що наразі оприлюднено офіційні результати ЗНО з хімії, англійської мови, фізики та математики.

Отож, наразі відомо, що 200 балів набрали учні з хімії, англійської мови та математики. Немає серед мешканців області таких, що набрали б 200 балів з фізики. Серед вісьмох «двохсотбальників» - семеро випускники 2021 року та один випускник минулих років.

Відтак, з хімії – 200 балів отримав учень Шепетівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів-гімназія». З англійської мови – 5 осіб. З них цьогорічні випускники Спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів №8 м. Хмельницький, Хмельницької гімназії №1 імені Володимира Красицького, Хмельницького ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради, Старокостянтинівського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» імені Героя України С. Бондарчука та один випускник минулих років.

Ще двоє цьогорічних випускників отримали по 200 балів з математики. Це учні Хмельницького ліцею №17 та Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу №14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії.

До теми: Коли чекати результатів ЗНО з усіх предметів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую