ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Укрзалізниця запустить швидкісний потяг Інтерсіті через Хмельницький (Графік руху)

Суспільство 8997
Швидкісний потяг почне курсувати з Києва 2 липня, а з Тернополя — 3 липня
Швидкісний потяг почне курсувати з Києва 2 липня, а з Тернополя — 3 липня. Фото: ілюстративне з фейсбуку Укрзалізниці

Також він зупинятиметься у Волочиську.

Укрзалізниця призначила новий швидкісний потяг класу Інтерсіті. Він невдовзі почне курсувати за маршрутом Київ-Тернопіль. Дорогою він зупинятиметься у Хмельницькому та Волочиську. Про це сьогодні, 29 червня, повідомили у пресслужбі АТ «Укрзалізниця».

За її інформацією, це буде щоденний потяг. З Києва він почне курсувати 2 липня, а з Тернополя — 3 липня. Цей маршрут потяг долатиме за шість годин. Дорогою зупинятиметься у Козятині, Вінниці, Хмельницькому та Волочиську.

«Попередньо, з метою вивчення попиту, курсування поїзда призначене до 31 серпня», — зазначили представники АТ «Укрзалізниця».

Отож, швидкісний потяг № 747/748 Київ-Тернопіль зі столиці з Києва вирушатиме о 16:41 й прибуватиме у Тернопіль о 22:47. У Хмельницькому він зупинятиметься на 15 хвилин о 20:54, а у Волочиську — на дві хвилини о 22:00.

Натомість у зворотному напрямку цей потяг вирушатиме з Тернополя о 04:00 ранку й прибуватиме у Київ о 10:03. У Волочиську він зупинятиметься на дві хвилини о 04:45, а у Хмельницькому — на 12 хвилин о 05:29.

До теми: На море з Хмельницького: якими потягами можна доїхати (Розклад руху)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую