ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницький має отримати гроші на підтримку жертв домашнього насильства

Суспільство 1058
За виділені кошти заплановано створити спеціальні служби підтримки постраждалих від домашнього насильства
За виділені кошти заплановано створити спеціальні служби підтримки постраждалих від домашнього насильства. Фото: ілюстративне stock.adobe.com

Урядовці спрямували необхідні кошти ще кільком громадам області.

Сьогодні, 30 червня, уряд виділив кошти для створення спеціальних служб підтримки людей, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознаками статі. Цю субвенцію розподілили між місцевими бюджетами. Зокрема, спрямували її шести громадам Хмельницької області. Наприклад, Хмельницькій міській.

У пояснювальній записці до урядового розпорядження вказано, що загальний обсяг розподіленої субвенції становить понад 274 мільйони 92 тисячі гривень. За ці кошти у різних куточках країни буде створено 28 притулків, 39 денних центрів, 58 консультативних служб та 40 мобільних бригад. Відповідно заплановано відремонтувати необхідні приміщення, придбати меблі, техніку й автотранспорт.

Розподілена субвенція складається з двох частин: видатків споживання та видатків розвитку. Перші передбачені на підтримку нинішніх служб, а інші — на їх створення та подальший розвиток.

Згідно з додатком до розпорядження, кошти з державного бюджету виділили шести громадам Хмельницької області:

  • Солобковецькій сільській громаді — 355 тисяч 202 гривні (видатки розвитку);
  • Ізяславській міській громаді — 501 тисяча 69 гривень (видатки розвитку);
  • Красилівській міській громаді — 4 мільйони 520 тисяч 378 гривень (видатки розвитку);
  • Хмельницькій міській громаді — 267 тисяч 380 гривень (видатки споживання) і 2 мільйони 304 тисячі 215 гривень (видатки розвитку);
  • Ганнопільській сільській громаді — 28 тисяч 600 гривень (видатки споживання) і 361 тисяча 862 гривні (видатки розвитку);
  • Волочиській міській громаді — 124 тисячі 575 гривень (видатки споживання) і 3 мільйони 165 тисяч 94 гривні (видатки розвитку).

Нагадаємо, у Хмельницькому заплановано створити цілодобовий притулок для людей, які постраждали від домашнього насильства. Там вони зможуть перебувати до трьох місяців. Цей прихисток мають розмістити на базі Хмельницького міського територіального центру соціального обслуговування, що на вулиці Перемоги, 7-А. Паралельно заплановано створити мобільну бригаду екстреного втручання. За таке рішення на одній з найближчих сесій міської ради мають проголосувати місцеві депутати.

Також нагадаємо, що минулого тижня урядовці виділили Хмельниччині понад 21 мільйон гривень. За ці кошти місцевим учасникам російсько-української війни, які під час бойових дій отримали першу-другу групи інвалідності, заплановано виплатити грошову компенсацію на придбання належного житла.

А до того Кабмін виділив Хмельницькому додаткові кошти на будівництво Палацу спорту. Таким чином цьогорічне державне фінансування цього об’єкта зросло зі 70 мільйонів до 95 мільйонів гривень.

Читайте також: Хмельницький аеропорт готується до відновлення вантажних перевезень

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую