ye-logo.v1.2

Реконструкція парку Чекмана біля колеса огляду за 9 мільйонів: що заплановано зробити

Суспільство 2384
Зокрема, заплановано оновити покриття тротуарів і парковки
Зокрема, заплановано оновити покриття тротуарів і парковки. Фото: автора

У тендері перемогла компанія, зареєстрована у Житомирі.

У хмельницькому парку імені Михайла Чекмана реконструкція ділянки поблизу колеса огляду коштуватиме понад дев’ять мільйонів гривень. Стільки за свої послуги запропонувало житомирське товариство з обмеженою відповідальністю «Будівельно-торгівельна компанія світ Будінвест». Днями воно перемогло у тендері, проведеному працівниками управління комунальної інфраструктури Хмельницької міськради. Про це свідчить інформація, опублікована на порталі публічних закупівель «Прозоро».

Згідно з опублікованою інформацією, реконструкцію ділянки поблизу колеса огляду можна розділити на кілька частин. Найперше йде мова про оновлення тротуарів. Демонтувавши нинішнє покриття, підрядник має замінити його тротуарною плиткою «Прямокутник 40х2» та «Віденський квадрат». Також оновлене покриття отримає пакувальний майданчик.

Для відвідувачів парку будуть змонтовані місця для сидіння, ігровий комплекс «The Cube L» для дітей від 5 років та інформаційний стенд. Крім того, повністю реконструюють систему зовнішнього освітлення.

Щодо озеленення ділянки, то підрядник має висадити вісім груш верболистих «Плакучих» та чотири сакури, розбити газон і квітники. Зокрема, йдеться про Куничник гостроквітковий (622 саджанці), щучник дернистий «Голдшлайєр» (972 саджанці), просо прутовидне «Хеві Метал» (402 саджанці), міскантуси китайські «Зільберфедер» (116 саджанців) та «Граціелла» (116 саджанців).

Такі роботи підрядник має провести максимум до 10 жовтня наступного року.

Участь у тендері взяло два товариства з обмеженою відповідальністю: місцеве «Світ розваг Хмельницький» та житомирське «Будівельно-торгівельна компанія світ Будінвест». Останнє здобуло перемогу, запропонувавши за свої послуги 9 мільйонів 182 тисячі 246 гривень. Це на 37 тисяч 260 гривень менше, ніж єдиний конкурент, і на 100 тисяч гривень менше за очікувану вартість.

Наразі управління інфраструктури ще не підписало відповідний договір з переможцем тендеру, однак повідомило про такий намір.

Що відомо про «Будівельно-торгівельну компанію світ Будінвест»

За інформацією ресурсу «YouControl», це товариство зареєстроване у Житомирі на вулиці Кафедральній. Розмір його статутного капіталу становить одну тисячу гривень. Основним видом діяльності вказана «Неспеціалізована оптова торгівля», однак житомирське товариство також займається різними видами будівництва.

Кінцевою бенефіціарною власницею ТОВ «Будівельно-торгівельна компанія світ Будінвест» є Бошян Пайцар Оганесівна, а керує цим товариством Мхітяран Самвел Михайлович. Останній, до речі, також вказаний співзасновником ТОВ «Хмельбуд-Поділля», що зареєстроване у Хмельницькому.

Цьогоріч «Будівельно-торгівельна компанія світ Будінвест» у різних областях здебільшого вигравала тендери на постачання посуду, господарчого інвентарю, електричних приладів. Лише дві закупівлі стосувалися капітальних ремонтів харчоблоків закладів освіти на Житомирщині.

Нагадаємо, нещодавно комунальники розпочали монтувати у парку Чекмана відремонтоване колесо огляду. За словами заступника міського голови Василя Новачка, завершити його встановлення заплановано до кінця літа. До того атракціон не працював понад десять років.

«Зняли старі фарби та відшарування. Метал відшліфували, покрили антикорозійним ґрунтом і фарбою. Зараз основні елементи привезли на об’єкт. Проводиться збірка «скелету». Після цього будуть виконувати бетонування, укріплення фундаменту, яке передбачене проєктом. Після цього підрядники почнуть збирати металеві стріли, на яких тримаються кабінки. Далі монтуватимуть канати, двигуни і посадковий майданчик», — зазначив Василь Новачок.

Читайте також: У Хмельницькому створили нову школу: коли вона може запрацювати

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую